Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Про компанію

Дитячі спортивні майданчики від виробника Happyplay

Happyplay - це бренд виробничого об'єднання «Цвях», що спеціалізується на реалізації обладнання для дитячих майданчиків. Компанія почала свою роботу в 2001 році і ось вже більше 15 років займається виготовленням дитячих ігрових майданчиків і їх продажем.

Happyplay надає такі послуги:

 • Проектування дитячих майданчиків. Ми пропонуємо клієнтам готові проекти, які можна відразу придбати разом з обладнанням і встановити в найкоротші терміни. Зробіть замовлення, і ви отримаєте встановлений на вашій території дитячий майданчик від виробника. Також ми розробляємо індивідуальні проекти дитячих майданчиків для клієнтів.
 • Виробництво дитячих ігрових майданчиків. Замовлення на виробництво майданчиків виконує ВО «Цвях». Ви можете обрати модель ігрового комплексу, розраховану на вік маленьких користувачів і, якщо її не буде на складі, ми відправимо запит на виробництво конструкції, який буде виконаний в найкоротші терміни.
 • Продаж дитячих ігрових майданчиків. Зверніть увагу, що ми розділили дитячі комплекси на три вікові категорії: комплекси «Малюк» (2-7 років), «Непосида» (3-10 років) і «Юність» (3-12 років). Також на сайті можна придбати елементи дитячих майданчиків, альтанки, лавочки, огорожу, покриття, дитячі будиночки, замовити спортивний майданчик або спортивне обладнання.
 • Установка. Дитячі майданчики від виробника ми безкоштовно доставляємо в будь-яку точку України особистим транспортом компанії. На місці фахівці проводять установку обладнання, що виключає можливість демонтажу. Конструкція бетонується, і недоброзичливці не зможуть пересунути або перевезти її на інше місце.

Виробництво дитячих ігрових майданчиків - відповідальна і складна справа. Важливо дотримуватися державних вимог і норм, перевіряти на шкідливість матеріали і речовини, що використовуються для виготовлення конструкції, і проектувати травмобезпечні конструкції. Завжди і всюди насамперед потрібно думати про безпеку малюків, які будуть користуватися майданчиком. Виробники дитячих ігрових майданчиків не завжди дотримуються всіх правил і норм, але Happyplay - відповідальний виробник, який ставить безпеку дітей на перше місце. Ми не економимо на матеріалах, не халтуримо під час обробки конструкції або її збірки. Дитячий майданчик від виробника Happyplay виготовляється строго по правилам і нормам. Кожен виріб проходить контроль якості і перевірку на відповідність санітарно-гігієнічним нормам. Для нас відповідальність - не просто слова. І ми можемо це довести.

Спортивний майданчик та обладнання в Україні

 • Відповідають ДСТУ і мають паспорт виробу.
 • Виробляються з твердих порід деревини, водовідштовхувальної фанери, високоякісного металу і пластика. Всі матеріали сертифіковані.
 • Фарби і просочення, які використовуються для надання виробам антикорозійних і вологовідштовхуючих властивостей, сертифіковані і безпечні для дитячого організму.

Продаж дитячих ігрових майданчиків вимагає підвищеної уваги до травмобезпечності конструкцій. Наші вироби, будь то спортивний майданчик чи ігровий комплекс:

 • Не мають гострих кутів, щоб малюки не отримали синців і випадкових подряпин, не зачепилися об кут і не поранилися.
 • Деревина ретельно шліфується і полірується. Вироби гладкі, тому дітлахи не зможуть загнати скалку або подряпати ручку.
 • Кріпильні з'єднання приховані під пластиковими наконечниками, дитина випадково не зачепиться і не подряпається болтами або іншими елементами кріплення.
 • Обладнані поручнями і захисними огородженнями. Ми обладнали свої конструкції захисними елементами, які вбережуть малюка від випадкового падіння. Перила та драбинки розроблені під дитячі ручки і ніжки, тому малюкам зручно самостійно підніматися / опускатися і триматися за поручні, щоб не впасти.
 • Дитячі майданчики від виробника добре проглядаються. Малюки завжди знаходяться в полі зору батьків. У разі необхідності дорослі встигнуть прийти на допомогу і підстрахують малюка.

Щорічно компанія Happyplay встановлює по 200 дитячих ігрових і спортивних комплексів. Ми маємо великий досвід проектування, виробництва і установки дитячих майданчиків. А ще любимо радувати дітей і з задоволенням виконуємо свою роботу.