Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Безпека дитячого майданчика

Гра для дітей – спосіб пізнавати навколишній світ. Саме граючись, дитина навчається поводитись у певних ситуаціях, спілкуватись з іншими дітками і тому варто забезпечити дозвілля малюка в якісних і безпечних умовах.

На що варто звернути увагу, прийшовши з дитиною на ігровий майданчик?


  • Беззаперечно, в першу чергу слід звернути увагу на розташування комплексу. Якісний дитячий майданчик  встановлений у віддаленні від проїжджої частини, на його території немає каналізаційних люків та стоків.
  • Зверніть увагу на саму конструкцію. На ній є гострі виступи, за які дитина може зачепитись в процесі гри? Кріплення захищені пластиковими наконечниками? Пісочниці відгородженні від інших розваг? Вам зручно дістатись до малюка на верхніх ярусах ігрового майданчика? Це дуже важливі аспекти. Якісний ігровий комплекс для дітей виконаний без гострих кутів та травматичних виступів. На такому майданчику всі дерев’яні деталі добре пошліфовані і покриті захисним шаром, що захищає комплектуючі від надмірного впливу вологи. На це слід звернути увагу, тому що в такому випадку обладнання прослужить довше і при цьому деталі швидше висихатимуть після опадів.
  • Якісний майданчик не обов’язково має бути пофарбований у найяскравіші кольори, але фарба має повністю покривати всі деталі, не лишати сліди на руках та одязі малят. І жодного стороннього запаху! 
  • Державні стандарти регулюють висоту дитячих майданчиків. Ми не називаємо Вам «сухі» цифри і не просимо брати з собою сантиметрову стрічку на майданчик. Запам’ятайте: найвищі яруси ігрового комплексу не повинні бути вище росту дорослої людини і Ви безперешкодно можете підстрахувати малюка на верхньому краї гірки, на місточку чи інших високих розвагах.
  • Підйом до містка, драбинки чи гірки має бильця? А на верхніх ярусах є обмежувачі, що захищають діток від мимовільного падіння?

Тоді все гаразд, це гарна дитяча ігрова зона і діткам тут буде безпечно розважатись.


Якісний дитячий ігровий майданчик – це не лише набір обладнання, це місце, де дитина може включити свою фантазію і придумати захопливі розваги, де є змога розвиватись фізично, тому дитячі майданчики мають бути не перенасиченими усілякими елементами, а красивими і безпечними!

А ще, на нашу думку, якісний дитячий ігровий комплекс – це місце, де Вам не треба контролювати кожен рух малюка, а теж трішки перепочити спостерігаючи за щасливою грою дитини.