Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Умови доставки та оплати


Доставка по усій території  України БЕЗКОШТОВНА!
Ми відправляємо наші машини двічі на тиждень по всій України.


Більшість виробів є в наявності на складі у місті Біла Церква.


Можлива відправка “Новою Поштою” у день замовлення (за наш рахунок ), чи самовивіз зі складу.

Оплата проводиться по банківських реквізитах.


МОНТАЖ

Доставка і монтаж дитячих ігрових і спортивних майданчиків.

 

Після передоплати починається виконання замовлення. Стандартно це займає 14-25 днів. У разі наявності товару на складі, відвантаження Вашого замовлення відбувається протягом 1-5 днів.

 

Доставка товару здійснюється автомобілями власного автопарку і найманим транспортом по всій території України. При сумі 50 тис грн і більше - надається безкоштовна доставка в будь-яку точку країни. При замовленні менше 50 тис грн вартість доставки розраховує Ваш менеджер.

Варіанти можливих способів установки

Для монтажу обладнання Ви можете вибрати максимально зручний для Вас варіант:

-Обладнання може бути встановлено фахівцями нашої монтажної компанії в зазначеному Вами місці. Всі витрати по установці включені у вартість замовлення (при замовленні 100тис грн і більше). Вартість установки ігрового і спортивного обладнання до 100 тис грн розраховує Ваш менеджер.

Монтаж обладнання здійснюється замовником самостійно. Збірка і установка в цьому випадку відбувається по технічним паспортам, які додаються до кожного виробу. У разі самостійної збірки компанія не несе відповідальності за поломку виробів, що виникла через неправильну збірку.

 

Поетапний процес монтажу майданчика:

На підготовленій території монтажна бригада проводить необхідну розмітку, уточнюючи правильність розміщення елементів, що входять до складу даного майданчика. Після узгодження працівники приступають до підготовчих робіт по установці металевих закладних, в яких закріплюється спортивне та ігрове обладнання. На етапі планування монтажу важливо враховувати тип основи майбутнього майданчика.

Розпакування всіх необхідних складових здійснюється на місці установки тільки після розвантаження. По-перше, визначається послідовність виконання робіт, потім комплектуються великі вузлові складові обладнання.

Завершальним етапом установки є збірка. Важливо відзначити, що наша команда керується вимогами діючих стандартів безпеки і монтує обладнання відповідно до технічної документації. Зібрана конструкція перевіряється на надійність і міцність кожного кріплення окремо, також контролюються кути і розміри нахилів. Готовий майданчик - результат професійної роботи команди фахівців. Перед початком експлуатації всі елементи обов'язково проходять додатковий контроль як з боку замовника, так і з боку представників постачальника. Тільки після послідовного виконання всіх перерахованих вище пунктів, готовий майданчик передається в користування.

Необхідно стежити за станом майданчика після установки, своєчасно усуваючи можливі поломки. У цьому випадку обладнання буде залишатися в справному стані максимально довгий термін.

Гарантійні зобов'язання

Гарантійний термін служби обладнання становить 12 міс. Компанія-виробник не несе гарантійних зобов'язань в тому випадку, якщо:

-При неправильному зберіганні обладнання;

-При невиконанні вимог і рекомендацій по експлуатації обладнання;

-При самостійному розбиранні виробу;

-При заміні конструкційних деталей виробу;

-При використанні обладнання не за прямим призначенням.

Компанія-виробник може вносити в конструкцію виробів зміни, які покращать зовнішній вигляд і експлуатаційні характеристики обладнання.