Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Умови доставки та оплати


Ми відправляємо наші машини двічі на тиждень по всій України.


Більшість виробів є в наявності на складі у місті Біла Церква.


Можлива відправка “Новою Поштою” чи самовивіз зі складу.

Оплата проводиться по банківських реквізитах.


МОНТАЖ

Доставка і монтаж дитячих ігрових і спортивних майданчиків.

 

Після передоплати починається виконання замовлення. Стандартно це займає 14-25 днів. У разі наявності товару на складі, відвантаження Вашого замовлення відбувається протягом 1-5 днів.

 

Доставка товару здійснюється автомобілями власного автопарку і найманим транспортом по всій території України. Вартість доставки та монтажу розраховує Ваш менеджер.

Варіанти можливих способів установки

Для монтажу обладнання Ви можете вибрати максимально зручний для Вас варіант:

-Обладнання може бути встановлено фахівцями нашої монтажної компанії в зазначеному Вами місці. 

Монтаж обладнання здійснюється замовником самостійно. Збірка і установка в цьому випадку відбувається по технічним паспортам, які додаються до кожного виробу. У разі самостійної збірки компанія не несе відповідальності за поломку виробів, що виникла через неправильну збірку.

 

Поетапний процес монтажу майданчика:

На підготовленій території монтажна бригада проводить необхідну розмітку, уточнюючи правильність розміщення елементів, що входять до складу даного майданчика. Після узгодження працівники приступають до підготовчих робіт по установці металевих закладних, в яких закріплюється спортивне та ігрове обладнання. На етапі планування монтажу важливо враховувати тип основи майбутнього майданчика.

Розпакування всіх необхідних складових здійснюється на місці установки тільки після розвантаження. По-перше, визначається послідовність виконання робіт, потім комплектуються великі вузлові складові обладнання.

Завершальним етапом установки є збірка. Важливо відзначити, що наша команда керується вимогами діючих стандартів безпеки і монтує обладнання відповідно до технічної документації. Зібрана конструкція перевіряється на надійність і міцність кожного кріплення окремо, також контролюються кути і розміри нахилів. Готовий майданчик - результат професійної роботи команди фахівців. Перед початком експлуатації всі елементи обов'язково проходять додатковий контроль як з боку замовника, так і з боку представників постачальника. Тільки після послідовного виконання всіх перерахованих вище пунктів, готовий майданчик передається в користування.

Необхідно стежити за станом майданчика після установки, своєчасно усуваючи можливі поломки. У цьому випадку обладнання буде залишатися в справному стані максимально довгий термін.

Гарантійні зобов'язання

Гарантійний термін служби обладнання становить 12 міс. Компанія-виробник не несе гарантійних зобов'язань в тому випадку, якщо:

-При неправильному зберіганні обладнання;

-При невиконанні вимог і рекомендацій по експлуатації обладнання;

-При самостійному розбиранні виробу;

-При заміні конструкційних деталей виробу;

-При використанні обладнання не за прямим призначенням.

Компанія-виробник може вносити в конструкцію виробів зміни, які покращать зовнішній вигляд і експлуатаційні характеристики обладнання.