Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Дитячий ігровий комплекс «Оптімус»

61200 грн
  • Артикул: M-16
  • Наявність: В наявності
Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

 

Дитячий ігровий комплекс «Оптімус» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3 років.

 

Комплекс складається з двох платформ обладнаних двоскатним дахом із водостійкої фанери товщиною 18 мм з фронтонами із водостійкої фанери товщиною 10 мм. Платформи з’єднані між собою дугообразним містком з дошок. З обох боків місток обладнаний захисними перилами із металевої труби. Комплекс в становлюється на металевих опорах й обладнаний захисними перекладинами. Одна з платформ обладнана гіркою висотою спуску 1200 мм, виготовлену з нержавіючої сталі товщиною 1 мм з захисною поперечиною і бортиками висотою 100 мм. Ця ж платформа обладнана різнокольоровою рахівницею для навчання лічбі. До другої башти кріпляться сходи виготовлені з дошок з перилами із металевої труби та дугова драбина із металевої труби діаметром 25 мм. Підлога комплексу виготовлена із водостійкої фанери товщиною 18 мм.

 

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, склеєна клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба REMMERS для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

 

Спосіб встановлення забезпечу є неможливість демонтажу.

 

Дитячий ігровий комплекс «Оптімус» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

 

Розміри: довжина - 2970 мм, ширина – 4600 мм, висота – 3210 мм

Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший