Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Дитячий ігровий комплекс "Фішка"

60600 грн
  • Артикул: M-15
  • Наявність: В наявності
Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

 

Дитячий ігровий комплекс "Фішка" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3 років.

 

Комплекс складається з дворівневої комбінованої платформи, обладнаної двоскатним дахом із водостійкої фанери товщиною 18 мм з фронтонами із водостійкої фанери товщиною 10 мм. Комплекс обладнаний захисними перекладинами. З однієї сторони до платформи кріпиться гірка висотою спуску 1200 мм, виготовлена з нержавіючої сталі товщиною не меньше 1 мм з захисною поперечиною і бортиками висотою 100 мм. З другої сторони платформа обладнана сходами зі східцями із дерев’яних дошок і поручнями із металевої труби. До сторони, протилежної гірці, кріпиться металева дугова драбина з труби діам етром 25 мм. Встановлюється на металевих опорах. До комбінованої платформи також приєднується міні-спорткомплекс, що складається з металевої шведської стінки, металевого рукоходу, до якого кріпляться мотузкова драбина та гімнастичні кільця. Підлога комплексу виготовлена із водостійкої фанери товщиною 18 мм.

 

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба REMMERS для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

 

Спосіб встановлення забезпечу є неможливість демонтажу.

 

Дитячий ігровий комплекс «Фішка" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

 

Розміри: довжина - 3470 мм, ширина – 3890 мм, висота – 3210 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший