Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Дитячий ігровий комплекс «Оптімус»

69600 грн
  • Артикул: M-16
  • Наявність: В наявності
Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

 

Дитячий ігровий комплекс «Оптімус» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3 років.

Комплекс складається з двох платформ обладнаних двоскатним дахом із водостійкої фанери товщиною 18 мм з фронтонами із водостійкої фанери товщиною 10 мм. Платформи з’єднані між собою дугообразним містком з дошок. З обох боків місток обладнаний захисними перилами із металевої труби. Комплекс в становлюється на металевих опорах й обладнаний захисними перекладинами. Одна з платформ обладнана гіркою висотою спуску 1200 мм, виготовлену з нержавіючої сталі товщиною 1 мм з захисною поперечиною і бортиками висотою 100 мм. Ця ж платформа обладнана різнокольоровою рахівницею для навчання лічбі. До другої башти кріпляться сходи виготовлені з дошок з перилами із металевої труби та дугова драбина із металевої труби діаметром 25 мм. Підлога комплексу виготовлена із водостійкої фанери товщиною 18 мм.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, склеєна клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба REMMERS для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля. Всі дерев’яні та фанерні елементи мають декоротивно-захисне лако-фарбове покриття системою REMMERSімеччина), яка надійно захищає від природних впливів (вологості, перепадів температур, впливу ультрофиолету).

Спосіб встановлення забезпечу є неможливість демонтажу.

Дитячий ігровий комплекс «Оптімус» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 2970 мм, ширина – 4600 мм, висота – 3210 мм

Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший