Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Дитячий ігровий комплекс «Смішарик»

45600 грн
  • Артикул: M-14
  • Наявність: В наявності
Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

Дитячий ігровий комплекс «Смішарик» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Майданчик складається з башти, яка спирається на дерев’яні бруси з твердих порід дерева 90 х 90 мм, що закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих “підп’ятників”, які запобігають псуванню деревини. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

До платформи кріпляться дерев’яні сходи, гірка з нержавіючої сталі, драбина дугова і сходинки круглі. Спуск гірки виготовлений з нержавіючої сталі, має захисну поперечину і бортики висотою 100 мм. Висота гірки 1200 мм. Драбина дугова, виконана з: каркасної труби діаметром 32 мм і металевих сходинок з труби 25 мм; Сходинки, виконані з:  труби для кріплення сходинок діаметром 32 мм, круглих сходинок з водостійкої фанери. Дах має два ската і виготовлений з водостійкої фанери 18 мм.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля. Всі дерев’яні та фанерні елементи мають декоротивно-захисне лако-фарбове покриття системою REMMERS (Німеччина), яка надійно захищає від природних впливів (вологості, перепадів температур, впливу ультрофиолету).

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Дитячий ігровий комплекс «Смішарик" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 2710 мм, ширина – 3890 мм, висота – 3206 мм.

Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший