Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Ігрові комплекси «Непосиди»44580 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Полуничка» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Майданчик складається з ..
Дитячий ігровий комплекс «Смішарик» New!

45600 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий ігро...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий ігровий комплекс «Смішарик» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.Майданчик складається з башт..

56400 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Спритність» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Майданчик складається з..

57900 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Дубок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Майданчик складається з башт..
Дитячий ігровий комплекс "Фішка" New!

60600 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитяч...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс "Фішка" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3 років. Комплекс складаєть..
Дитячий ігровий комплекс «Оптімус» New!

69600 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячи...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Оптімус» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3 років.Комплекс складається з дво..

79320 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Івасик - Телесик» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Майданчик складає..

85260 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Лунохід» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається з одн..

94200 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий ігро...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий ігровий комплекс «Смішко» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається з однієї..

121200 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Водограй» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Майданчик складається з т..

125100 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Діброва» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Майданчик складається з тр..

152400 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Супутник» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається з тр..

164100 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий ігро...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий ігровий комплекс «Космічна станція» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складаєтьс..

167520 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Високий замок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається..

174600 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Мауглі» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається з трьо..

177300 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Фортеця» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається з чот..

193500 грн
Як потішити діток і замовити установку? Дуже прост...
Як потішити діток і замовити установку? Дуже просто! ..
Показано 1 по 17 з 17 (Всього сторінок 1)
Ігрові комплекси для дітей від 3х до 10ти років «Непосиди»

Діти, віком 3-10 років, найбільш активні. У них багато енергії, яку хочеться виплеснути, вони безперервно задають питання і хочуть грати, а ще це вік, коли важливо заводити друзів. Це справжні непосиди, з якими батькам важкувато впоратися. Приборкати дитячу енергію і направити її в правильне русло можна, якщо купити дитячий майданчик. Дитячий ігровий комплекс «Непосиди» допоможе організувати безпечний простір для ігор дитини. На ігровому майданчику малюк зможе швидше завести друзів, покращити навички комунікації і зануритися в світ дитячих фантазій.

Ігрові комплекси для дітей від трьох років

Які завдання вирішує дитячий майданчик від виробника:

  • Сприяє фізичному розвитку. Гірки, гойдалки, сходи, гімнастичні кільця, турніки- ці елементи допомагають зміцнити здоров'я дитини. Ігрові комплекси для дітей допомагають розвивати хапальні рефлекси, зміцнювати вестибулярний апарат, при розумному використанні можуть послужити профілактикою плоскостопості, сколіозу і проблем з опорно-руховим апаратом. Дитина грає і виконує фізичні вправи, зміцнює здоров'я. Тривале перебування на свіжому повітрі і гра на дитячому майданчику допомагають зміцнити імунітет, роблять діточок витривалішими.
  • Розвиває розумові здібності. Ігри розвивають логіку і фантазію. Дитина не просто бігає і стрибає, вона вирішує певні завдання. Наприклад, прораховує, як швидше дістатися від однієї гірки до іншої. Якщо пропонувати дитині взяти участь в іграх, що вимагають логічного мислення, ігрові комплекси допоможуть у питаннях розвитку дитячого інтелекту.
  • Дає дитині місце для усамітнення. Дитина 3-10 років - сформована особистість, і як будь-якій людині, їй потрібен особистий простір. Згадайте себе в дитинстві. Хіба вам не хотілося побудувати власний дитячий будинок? Напевно, ви просили тата побудувати будиночок на дереві, робили будинок з ковдр в квартирі або на вулиці будували курінь з підручних матеріалів. Ви хотіли, щоб у вас було відокремлене, затишне місце, в яке не було доступу дорослим. Дитячий вуличний ігровий комплекс дає можливість дітям отримати таке особливе місце.
  • Сприяє соціалізації. Деяким малюкам складно заводити друзів, тому їм потрібно допомогти. Граючи разом в ігри, легко зблизитися. Ігрові комплекси з дерева для дітей служать місцем, де вони можуть зустрічатися і грати. Малюки зможуть розвивати комунікативні навички, які дуже важливі в сучасному суспільстві.

Переваги:

  1. Їх виготовляють з екологічних і безпечних для дітей матеріалів. Фарба, якою покриті елементи конструкції, нетоксична і сертифікована. Ви отримуєте дитячий майданчик від виробника.
  2. Вони травмобезпечні. Комплекси не мають гострих кутів, а кріплення оснащені пластиковими наконечниками, що виключають випадкове травмування.
  3. Безпечні. Дитячі ігрові комплекси для багатоквартирного будинку, парків, дач, дитячих садів оснащені страхувальними перегородками, поручнями, огороджувальними конструкціями. Висота комплексу 1,2 метра, що також служить захистом для дітей. Комплекс спроектований так, щоб дитина завжди знаходилася в полі зору батьків, і вони могли прийти на допомогу в будь-який момент.
  4. Мають захист від вандалізму. Комплекс неможливо демонтувати.
  5. Дизайн. У Happyplay можна купити дитячий ігровий комплекс з дизайном, що нагадує бастіон, замок, джунглі, в яких жив Мауглі. Звичайно, все це стилізація, але якщо дитина любить грати в лицарів і принцес, хоче стати космонавтом або побувати в джунглях, то вона полюбить ігровий комплекс, який дозволить глибше зануритися в фантазії. Сюжетний дитячий майданчик, ціна якого трохи вища за звичайний, обов’язково виправдає своє придбання, адже викличе набагато більший емоційний відклик у дітей.
  6. Компактність. Дитячі ігрові комплекси, купити які можна в Happyplay, компактні, але вміщають багато елементів. Діткам не буде нудно, а ви зможете встановити комплекс на невеликій території.

У Happyplay можна купити дитячий майданчик для будинку, дачі, дитячого садка, розважального комплексу, ресторану (з дитячим майданчиком на вулиці), парку. Якщо у вас є питання, складно вибрати відповідний дитячий майданчик, цікавить ціна, зателефонуйте консультантам за телефонами на сайті або залиште повідомлення онлайн. Ми зв'яжемося з вами і допоможемо вирішити будь-яке питання. Нехай дитинство ваших малюків буде яскравим, наповненим щастям, фантазіями і веселощами. А ми допоможемо зробити їх ігри ще цікавішими.