Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Ігрові комплекси «Юність»76020 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Веснянка» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається з дв..

104100 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Посмішка» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається з ше..

125100 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Веселка» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається з дво..

156300 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс "Зелена поляна" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається..

158100 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Лісовий будинок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складаєть..

220000 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Караван» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається з чот..

232500 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Синьогора» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається з ч..

239700 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Шатри» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Комплекс складається з двох ..
Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)
Ігрові комплекси для дітей від 3х до 12ти років «Юність»

Ігрові комплекси для дітей в Україні діляться на типи відповідно до віку. «Юність» - найбільш універсальний дитячий ігровий майданчик, який підходить діткам 3-12 років. Він сподобається і малюкам, і молодшим школярам. Віковий розподіл накладає на комплекс певну відповідальність. Він повинен бути безпечний для маленьких гравців і не нудним для учнів молодших класів. З такими завданнями дитячий майданчик для дітей «Юність» справляється на відмінно. Він подарує дітям багато приємних спогадів. Ставши старше, вони будуть з теплом згадувати, як батьки водили їх на дитячий майданчик і проводили години, спостерігаючи за веселими іграми.

Чим корисні дитячі ігрові комплекси?

 • Розвивають витривалість і фізичну силу, зміцнюють імунітет. Фізичному розвитку сприяє не тільки перебування на свіжому повітрі, а й вправи, які дитина несвідомо робить, підіймаючись по сходах, перетинаючи містки та тунелі, спускаючись з гірок, підтягуючись на дитячих турніках.
 • Розвивають розумові здібності. Як швидше дістатися з пункту А в пункт Б? Такі логічні задачки вирішує дитина. Дорослим вони здаються простими, але малюк тренує логічне мислення. Будь-яка гра з використанням ігрового комплексу розвиває розум і уяву.
 • Знімають стрес. Школярі відчувають суспільний тиск. Уроки, домашні завдання, відповідальність лягають важким тягарем на дитячі плечі. Дитячий майданчик для дітей допомагає мозку переключитися, розслабитися. Малюки, граючи, знімають психологічну напругу.
 • Розвивають комунікативні навички. Дитині йде на користь спілкування з ровесниками. Граючи, можна завести друзів і «прокачати» навички спілкування, які стануть в нагоді в дитячому садку і школі.
 • Сприяють зближенню батьків і дітей. Малюкам важливо грати з батьками або під наглядом батьків. Але для ігор потрібне місце. Коли часу у батьків обмаль, дитячий ігровий комплекс, розташований біля будинку, стає порятунком.
 • У дитини з'являється особливе місце. Усамітнення так само важливе, як спілкування. Дитина живе в дорослому світі і гостро потребує місце, де існує світ дитячий, в якому діють не дорослі правила, а правила дітей.

Дитячі ігрові комплекси з дерева

Якщо ви шукаєте ігрові комплекси для дітей в Україні, зверніть увагу на продукцію Happyplay. Комплекси Happyplay мають переваги, що виділяють їх серед аналогічної продукції на українському ринку:

 • дитячі ігрові майданчики та комплекси нашого виробництва зроблені з турботою про дітей, тому абсолютно безпечні. Ми не використовуємо у виробництві шкідливих речовин. Всі елементи конструкції екологічні. Дитячий майданчик виробляють з дерева твердих порід, високоякісного металу та пластику. Навіть фарба, якою покривається комплекс, щоб надати йому яскравий колір, пройшла сертифікацію і визнана безпечною для малюків.
 • ми не дозволимо дитині постраждати. Комплекс не має гострих кутів. Ми обладнали верхні яруси огороджувальними конструкціями, а сходи перилами, зручними для дитячих ручок. Місця кріплень закрили пластиком, убезпечивши маленьких користувачів від випадкових травм.
 • комплекс прослужить довго. Завдяки спеціальному покриттю металевим конструкціям не страшна корозія. А дитячий майданчик з дерева не боїться вологи, бо просочений спеціальними вологовідштовхуючими речовинами. Дахи комплексу спроектовані під кутом, щоб волога і сніг не затримувалися.
 • антивандальний захист. Ми встановимо комплекс так, що його неможливо буде демонтувати або відкрутити окремі частини. Це актуально, якщо комплекс встановлюється на вулиці і в неспокійному районі.
 • компактність. Дитячі ігрові комплекси в Києві буває складно встановити через брак вільних площ біля будинків. Комплекси Happyplay компактні, незважаючи на наявність різноманітних елементів. Їх можна встановити на невеликій площі.
 • великий вибір. Happyplay пропонує ігрові комплекси для малюків зі стандартними та сюжетними дизайнами. Обирайте під свої потреби та враховуючи побажання дітей: з двома гірками, шведською стінкою, містками і перелазами, будиночком, тунелем.

Щоб отримати повну консультацію щодо комплексів «Юність», дитячий майданчик купити, дізнатись яка ціна, телефонуйте за номерами на сайті або залиште повідомлення з питанням онлайн. Ми готові надати повну інформацію стосовно кожної моделі, відповісти на питання, допомогти з вибором.