Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Ігрові комплекси «Малюк»23700 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Юрась» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 2 років. Комплекс складається з платфор..

30900 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс "Петрусь" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 2 років. Комплекс складається з дворі..

36600 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Ромчик» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 2 років. Комплекс складається з двох п..

37200 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Брама» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 2 років. Комплекс складається з двох пл..

59100 грн
Комплекс виготовлено відповідно з ДСТУ. Дитячий ігр...
Комплекс виготовлено відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Скаут» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 2 років. Комплекс складається з двох пла..

79800 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ. Дитячий ігровий комплекс «Перелаз» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 2 років. Дитячий ігровий комплекс «Пе..
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)
Ігрові комплекси для дітей від 2х до 7ми років «Малюк»

Дитячий спортивно-ігровий комплекс «Малюк» має мету спонукати дітей до рухливих ігор на вулиці. Спеціальний майданчик стимулює уяву і занурює в світ дитячих фантазій. Через елементи комплексу діти пізнають світ, їм легше зблизитися з однолітками, завести друзів, розпочати спільну гру.

Ігровий комплекс «Малюк» підійде діткам 2-7 років. Комплекс в залежності від типу складається з різних елементів: гірок, сходів, майданчиків, містків, шведської стінки. До нього можна кріпити додаткові елементи: рухомі доріжки, мотузкові сходи, гімнастичні кільця, кольорові мега-рахунки. Ігровий комплекс для малюків можна встановити в дитячому саду, на майданчику біля багатоквартирного будинку, на дачі, в розважальному центрі, парку і в будь-якому місці, де діти можуть безпечно провести дозвілля під наглядом дорослих.

Ігрові комплекси для малюків

Переваги:

 1. Безпечний. Комплекс розроблений так, щоб малюки не постраждали під час гри.
  • Висота гірки не більше 1 метра, тому малюкам не страшно з неї спускатися, а батьки можуть підстрахувати діток.
  • Елементи комплексу не мають гострих кутів, об які можна вдаритися.
  • На верхніх ярусах є захисні стінки і перила.
  • Сходинки розраховані на кроки маленьких дослідників, тому малюк може піднятися на гору самостійно.
  • Сходи оснащені поручнями, за які зручно триматися малюкам.
  • Перегородки додатково захищають від випадкового падіння.
  • Передбачено захист від випадкового травмування.
  • Комплекс має надійні кріплення.
  • Виконано з екологічних і безпечних матеріалів, які не виділяють речовин, шкідливих для дитячого організму.
 2. Дитячий ігровий комплекс для малюків має антивандальний захист. Встановлюється способом, що виключає можливість демонтажу.
 3. Тривалий термін служби. Конструкція має спеціальне покриття, яке відводить вологу і виключає виникнення корозії на металевих елементах комплексу.
 4. Забезпечення активного дозвілля. Якщо ви хочете, щоб малюк був здоровим, він повинен підвищувати свою витривалість і виконувати елементарні фізичні вправи. Але не всі діти люблять спорт. Хороший спосіб спонукати їх до фізичних навантажень без психологічного тиску - надати цікаве місце для ігор. Комплекс обладнаний сходами, гірками, гімнастичними кільцями. Дітки будуть виконувати прості вправи, самі того не усвідомлюючи.
 5. Розвиток фантазії. Дитячий ігровий комплекс для дітей може стати замком, піратським кораблем, космічним шатлом. Використовуйте його, як «основу» для ігор. Пропонуйте малюкам уявити, що вони маленькі лицарі, пірати, космонавти. Якщо підштовхнути дитячу фантазію, комплекс стане місцем пригод.

Вуличні ігрові комплекси - не тільки розвага, він допомагає поліпшити координацію і логіку, розвити фантазію і навіть підвищити імунітет завдяки тому, що дитина більше часу проводить на свіжому повітрі і загартовує організм.

У компанії Happyplay можна придбати дитячі спортивні майданчики різних конфігурацій. Всі комплекси виконані з якісних матеріалів і абсолютно безпечні. На сайті можна вибрати модель, яка влаштує вас за ціною і складом елементів. Для замовлення телефонуйте за телефонами на сайті або залиште онлайн-повідомлення, щоб ми змогли зв'язатися з вами. У вас є запитання? Зв'яжіться з консультантами, вони дадуть детальну відповідь і допоможуть з вибором ігрового комплексу для малюка.