Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Будиночок "Малятко"

17450 грн
Опис

Будиночок виготовлений відповідно з ДСТУ.

Будиночок "Малятко" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей дошкільного віку від 2-х років.

Несучі стовпи будиночку виконані з клеєного бруса перерізом 90 х 90 мм і мають округлений профіль з канавкою по середині. Скати двосхилого даху виготовлені з водостійкої фанери завтовшки 10 мм, стінки, сидіння і їх ребра жорсткості виготовлені з водостійкої фанери товщиною 18 мм. Дах оснащений фанерними фронтонами товщиною 18 мм із декоративними елементами у вигляді квіточок із водостійкої фанери товщиною 10 мм, стінки будиночка мають декоративну перфорацію і також прикрашені квіточками із водостійкої фанери товщиною 10 мм; у середині будиночку розміщений столик із водостійкої фанери товщиною 18 мм і з ніжками із труби діаметром 25 мм.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яний брус, склеєний під пресом з декількох добірних соснових дощок, підданих спеціальній обробці і сушці до меблевої вологості для додання особливої міцності несучих конструкцій,: металеві елементи покриті антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт. Всі кріплення - оцинковані, кутники - закруглені, водостійка фанера 1 сорту, склеєна клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою (замазкою або вставками) природних дефектів деревини, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба REMMERS для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Будиночок "Малятко" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 1760 мм, ширина – 1550 мм, висота – 1937 мм.

Специфікація
Габарити
Висота 1 937 мм
Довжина 1 760 мм
Ширина 1 550 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший