Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Будинок "Сонечко"

22610 грн
Опис

Ігровий будиночок виготовлений відповідно з ДСТУ.

Ігровий будиночок "Сонечко" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей дошкільного віку від 2-х років.

Несучі стовпи будиночку виконані з клеєного бруса перерізом 90 х 90 мм і мають округлений профіль з канавкою по середині. Знизу стовп закінчується металевим оцинкованим підп'ятником, який бетонується в землю. Для збільшення жорсткості конструкції в опорних стовпах зроблені спеціальні запили, в які закріплю ється прогін підлоги, зсередини він зафіксований спеціальними оцинкованими кутниками. Підлога будиночка виготовлена з дерев'яної дошки товщиною 40 мм, скати двосхилого даху виготовлені з водостійкої фанери завтовшки 10 мм, бічні екрани, сидіння і їх ребра жорсткості виготовлені з водостійкої фанери товщиною 18 мм. Дах оснащений фанерними фронтонами товщиною 18 мм із декоративною перфорацією, стінки будиночка також мають декоративну перфорацію; на даху будиночка розміщений декоративний елемент у вигляді сонечка із водостійкої фанери товщиною 10 мм.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яний брус, склеєний під пресом з декількох добірних соснових дощок, підданих спеціальній обробці і сушці до меблевої вологості для додання особливої міцності несучих конструкцій: металеві елементи покриті антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт. Всі кріплення - оцинковані, кутники - закруглені, водостійка фанера 1 сорту, склеєна клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою (замазкою або вставками) природних дефектів деревини, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба REMMERS для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Ігровий будиночок "Сонечко" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 1820 мм, ширина – 1650 мм, висота – 1880 мм.

Специфікація
Габарити
Висота 1 880 мм
Довжина 1 820 мм
Ширина 1 650 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший