Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Гірки для дітей12300 грн
Гірка виготовлен а відповідно з ДСТУ. Гірка «Малюк»...
Гірка виготовлен а відповідно з ДСТУ. Гірка «Малюк» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 2-х років. Бічні елементи виготовлені з дерев’яного клеєного брусу пе..

12900 грн
Гірка виготовлен а відповідно з ДСТУ. Гірка «Котиго...
Гірка виготовлен а відповідно з ДСТУ. Гірка «Котигорошко» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 2-х років. Бічні елементи виготовлені з труби діаметром 26 мм п..

15360 грн
Гірка виготовлен а відповідно з ДСТУ. Гірка «Хвиля»...
Гірка виготовлен а відповідно з ДСТУ. Гірка «Хвиля» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 2-х років. Бічні елементи виготовлені у вигляді дельфіну з водостійко..

17460 грн
Гірка виготовлен а відповідно з ДСТУ. Гірка «Півник...
Гірка виготовлен а відповідно з ДСТУ. Гірка «Півник» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 2-х років. Бічні елементи виготовлені у вигляді півника з водостійко..

19380 грн
Гірка виготовлена відповідно з ДСТУ. Гірка «Сафарі»...
Гірка виготовлена відповідно з ДСТУ. Гірка «Сафарі» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 2-х років. Бічні елементи виготовлені у вигляді верблюда з водостійко..

21840 грн
Гірка виготовлен а відповідно з ДСТУ. Гірка «Море» ...
Гірка виготовлен а відповідно з ДСТУ. Гірка «Море» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 2-х років. Бічні елементи виготовлені у вигляді дельфіну з водостійкої..
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)
Гірки

Гірки - це центр дитячого майданчика. Їх обожнюють малюки і школярі. Діти катаються на них і включають в ігри: спускають м'ячики, машинки, ляльки.

Давайте поговоримо про те, яку користь приносять гірки для дітей:

 • дарують позитивні емоції. Діти з неприхованим захопленням катаються на гірках. Біля них завжди шумно і весело.
 • покращують координацію рухів;
 • тренують вестибулярний апарат;
 • сприяють формуванню правильної постави;
 • зміцнюють м'язи;
 • розвивають фантазію і уяву;
 • дитячі гірки для багатоквартирного дому прикрашають дитячий майданчик завдяки яскравому дизайну.

На які види поділяються дитячі гірки?

 1. Металеві. Вони довговічні, міцні і стійкі.
 2. Дерев'яні. Більш легкі, екологічно безпечні, не нагріваються на сонці.
 3. Пластикові гірки для дітей. Компактні, легкі.
 4. Комбіновані.

Зважившись дитячі гірки купити, потрібно звертати увагу не тільки на їх вигляд, але і на відповідність віку дитини. Згідно з вимогами ДСТУ, якщо малюкові до 2 років, дитячі гірки, якими він користується, не повинні бути вище 1 метра. Малюкам від 3 років можна дитячі гірки купити, висотою 1,2 метра. Продукція Happyplay відповідає державним стандартам і вимогам. Ви можете вибрати висоту гірки, орієнтуючись на вік дитини, і бути впевненими, така конструкція підійде малюкові.

Батьків, які вибирають дитячі гірки, цікавить ціна і безпека конструкції. Компанія Happyplay гарантує, малюк під час користування гіркою не постраждає:

 • гірки, як і сходи, які до них ведуть, обладнані перилами, пристосованими для дитячих ручок. Дитині зручно хапатися за поручні і триматися за них.
 • декоративні елементи гірки не мають гострих кутів.
 • все кріплення закриті пластиковими наконечниками, тому малюк захищений від випадкового травмування.

Вас напевно хвилює питання, з яких матеріалів зроблені дитячі гірки і чи безпечні ці матеріали для дитини. Продукція Happyplay сертифікована, ми не використовуємо у виробництві шкідливих речовин і матеріалів. Тільки якісні та екологічні матеріали, які пройшли сертифікацію. Ми ретельно шліфуємо, ґрунтуємо і фарбуємо вироби. Фарба, якою покриваються елементи гірки, щоб зробити їх яскравими і захистити від впливу вологи і температур, пройшла сертифікацію і визнана нешкідливою для малюків. Ми не виробляємо дешеві дитячі гірки, ціна виробів не може бути низькою, адже ми використовуємо високоякісні і безпечні матеріали.

Купити дитячі гірки в Україні

В Happyplay можна дитячі гірки купити для дитини будь-якого віку, абсолютно безпечні, якісні і надійні. Всі гірки мають паспорт виробу, санітарно-гігієнічні висновки і сертифікат якості. Вони довговічні і витримують температурні перепади. Гірки для дітей прослужать довго і не втратять експлуатаційних якостей.

У Happyplay великий вибір продукції (гірки, гойдалки, машинки, каруселі для дітей ), і ви зможете підібрати дизайн, який сподобається малюкові. Є гірки традиційного дизайну і з дизайном, що зображує тварин. Вибирайте, і ми встановимо гірку в найкоротші терміни. Незвично прикрашені гірки обов'язково сподобаються малюкам, і діточок на дитячому майданчику додасться. Наші дитячі гірки підходять для дому з вуличним дитячим майданчиком, для дитячих садочків, майданчиків в парках і біля розважальних центрів.

Для замовлення обладнання для дитячих майданчиків або отримання додаткових консультацій телефонуйте за номерами на сайті. Ви можете задати питання консультантам, використовуючи онлайн-повідомлення. Дамо детальну і швидку відповідь, допоможемо з вибором, розповімо про експлуатаційні характеристики та матеріали, з яких ми виготовляємо гірки.