Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Гойдалки для дітей11100 грн
Гойдалка металева одинарна на ланцюгах «Гайда» Гой...
Гойдалка металева одинарна на ланцюгах «Гайда» Гойдалка «Гайда» торгової марки HAPPYPLAY ®, виробництва ВО "Цвях" призначена для дітей від 3 років. Гойдалка складається з нижньої рами з кру..

11220 грн
Гойдалка металева одинарна «Лідер» Гойдалка «Лідер»...
Гойдалка металева одинарна «Лідер» Гойдалка «Лідер» торгової марки HAPPYPLAY ®, виробництва ВО «Цвях» призначена для дітей від 3 років. Гойдалка складається з 2-х дугоподібних опор з круглої..

15300 грн
Гойдалка металева подвійна «Парашутка» Гойдалка «Па...
Гойдалка металева подвійна «Парашутка» Гойдалка «Парашутка» торгової марки HAPPYPLAY ®, виробництва ВО «Цвях» призначена для дітей від 3-х до 12-ти років. Гойдалка складається з 2-х дугоподі..

15600 грн
Гойдалка дерев’яна одинарна «Мрія» Гойдалка «Мрія» ...
Гойдалка дерев’яна одинарна «Мрія» Гойдалка «Мрія» торгової марки HAPPYPLAY ®, виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 3 років. Гойдалка складається з 2-х Л-подібних опор з дерев’яного ..

15600 грн
Гойдалка металева подвійна на ланцюгах «Ладусі» Го...
Гойдалка металева подвійна на ланцюгах «Ладусі» Гойдалка «Ладусі» торгової марки HAPPYPLAY ®, виробництва ВО «Цвях» призначена для дітей від 3 років. Гойдалка складається з нижньої рами з к..

17400 грн
Гойдалка металева «Дует» Гойдалка «Дует» торгової м...
Гойдалка металева «Дует» Гойдалка «Дует» торгової марки HAPPYPLAY ®, виробництва ВО «Цвях» призначена для дітей від 3 років. Гойдалка складається з 2-х дугоподібних опор з круглої труби діам..

18600 грн
Гойдалка дерев’яна подвійна «Казка» Гойдалка «Казка...
Гойдалка дерев’яна подвійна «Казка» Гойдалка «Казка» торгової марки HAPPYPLAY ®, виробництва ВО "Цвях" призначена для дітей від 3-х до 12-ти років. Гойдалка складається з 2-х Л-подібних опор..

18600 грн
Гойдалка металева «Вдвох» Гойдалка «Вдвох» торгової...
Гойдалка металева «Вдвох» Гойдалка «Вдвох» торгової марки HAPPYPLAY ®, виробництва ВО «Цвях» призначена для дітей від 3 років. Гойдалка складається з 2-х дугоподібних опор з круглої труби ді..
Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)
Гойдалки

Гойдалки для дітей дарують відчуття польоту. Їх люблять навіть дорослі, що вже говорити про дітей. Погойдавшись хоч раз, дитина закохується в нехитрий атракціон раз і назавжди. Без гойдалок неможливо уявити дитинство. Як було здорово розгойдуватися з друзями, сперечатися, хто вище або швидше, чи просто гойдатися і відчуваючи, як вітер куйовдить волосся. Такі прекрасні спогади будуть і у ваших дітей.

Крім розважальної функції дитячі гойдалки з дерева мають додаткові переваги:

 • тренують вестибулярний апарат;
 • покращують м'язовий тонус;
 • зміцнюють м'язи преса і рук;
 • формують правильну поставу;
 • розвивають м'язи спини;
 • вчать тримати рівновагу.

Компанія Happyplay пропонує вибрати і купити дитячі качелі для дому, дитячих садків, майданчиків біля багатоквартирних будинків, для дачі, зон відпочинку. Якщо вам потрібні дитячі гойдалки, відкрийте каталог Happyplay. В асортименті гойдалки для дітей різного віку, для малюків, школярів і ті, на яких можуть гойдатися діти разом з батьками. Розмір сидінь гойдалок відповідає віковій категорії користувачів. Для самих маленьких сидіння додатково укріплені і захищені поручнями. У нас є дитячі качелі з дахом, щоб ні дощ, ні палюче сонце не заважали веселому проведенню часу. Можна купити гойдалки гойдалки з дерева і металу, точніше зі стійками з металу або дерева, різних розмірів, одномісні, двомісні, двомісні суміщені дугоподібні, багатомісні сімейні гойдалки.

Особливості гойдалок Happyplay

 1. Дитячі качелі відповідають вимогам ДСТУ, мають паспорт, сертифікати якості, санітарно-гігієнічні висновки.
 2. Дитячі гойдалки виготовляють з твердих порід деревини, високоякісної вологостійкої фанери, якісного металу.
 3. Гойдалки Happyplay міцні та довговічні. У них великий термін експлуатації завдяки використанню високоякісних матеріалів, покриттю антикорозійними і вологостійкими речовинами. Гойдалки з дерева також довговічні, деревина просочується спеціальними речовинами, щоб збільшити строк експлуатаціє виробу. Гойдалки не бояться дощу чи снігу, витримують перепади температур.
 4. Фарби та покриття, які використовуються для декору і захисту виробів, мають сертифікати, які підтверджують, що покриття безпечні для дитячого організму.
 5. Гойдалки для малюків обладнані захисними поручнями, розрахованими на вік користувача і ширину його ручок.
 6. У місцях з'єднання деталей ми встановили пластикові наконечники, що виключають випадкове травмування деталями кріплення.
 7. Випадкові травми у вигляді зачіпок і скалок виключені завдяки ретельній шліфовці деревини, яку ми використовуємо для виготовлення сидінь і опор.
 8. Ми подбали і про антивандальний захист. Дитячі качелі для багатоквартирного дому чи дитячого майданчику в парку не можливо буде демонтувати чи розібрати, щоб перенести на інше місце. Пластикові наконечники в місцях з'єднання елементів конструкції виключають можливість розбору конструкції неблагонадійними особистостями.

Вуличні гойдалки в каталозі Happyplay

Придбавши гойдалки в Happyplay, ви можете бути впевнені в безпеці, надійності і довговічності конструкції. Гойдалки прослужать багато років, радуючи діточок. Клієнтам ми пропонуємо стандартні гойдалки і вироби з додатковим декором. Ігрові елементи дитячого майданчика кріпляться до опор, не мають гострих кутів, виглядають яскраво і створюють на майданчику казкову атмосферу.

Щоб замовити дитячі гойдалки, гойдалки на пружині - відкрийте каталог, оберіть виріб і покладіть його у корзину. Щоб проконсультуватися з питань підбору виробів для дитячого майданчика, уточнити розміри, спосіб і терміни установки, або замовити гойдалки для дітей, телефонуйте за номерами телефонів, вказаними на сайті. Ви можете відправити онлайн-повідомлення, скориставшись формою на сайті. Звертайтеся, і ми із задоволенням надамо вам пораду, відповімо на питання, допоможемо з вибором і замовленням.