Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Дитячі гойдалки-балансир, гойдалки на пружині7080 грн
.....
..

7560 грн
Гойдалка-балансир "Трембіта" торгової марки HAPPYPLA...
Гойдалка-балансир "Трембіта" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" виготовлена відповідно з ДСТУ. Гойдалка-балансир "Трембіта" виконана у вигляді рухомої, навколо центрального елеме..

8160 грн
Гойдалка на пружині ХАРЛЕЙ виготовлена відповідно з ...
Гойдалка на пружині ХАРЛЕЙ виготовлена відповідно з ДСТУ. Гойдалка на пружині зовні нагадує іграшковий мотоцикл. Тримач для рук та підніжки виготовлені з металевої трубки. Для виготовлення го..

8700 грн
Гойдалка-балансир "Рівновага" торгової марки HAPPYPL...
Гойдалка-балансир "Рівновага" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" виготовлена відповідно з ДСТУ. Гойдалка-балансир "Рівновага" виконана у вигляді рухомої, навколо центрального еле..

9180 грн
Гойдалка на пружині МЕТЕЛИК виготовлена відповідно з...
Гойдалка на пружині МЕТЕЛИК виготовлена відповідно з ДСТУ. Гойдалка на пружині зовні нагадує фантазійно - іграшкового метелика. Тримач для рук та підніжки виготовлені з металевої трубки. Для ..

9300 грн
Гойдалка на пружині АВТІВКА виготовлена відповідно з...
Гойдалка на пружині АВТІВКА виготовлена відповідно з ДСТУ. Гойдалка на пружині зовні нагадує іграшковий автомобільчик. Тримач для рук та підніжки виготовлені з металевої трубки. Для виготовле..

9300 грн
Гойдалка на пружині ЦУЦИК виготовлена відповідно з Д...
Гойдалка на пружині ЦУЦИК виготовлена відповідно з ДСТУ. Гойдалка на пружині зовні нагадує іграшкового песика. Тримач для рук та підніжки виготовлені з металевої трубки. Для виготовлення гойд..

9660 грн
Гойдалка на пружині ДЕЛЬФІН виготовлена відповідно з...
Гойдалка на пружині ДЕЛЬФІН виготовлена відповідно з ДСТУ. Гойдалка на пружині зовні нагадує іграшково-казкового дельфіна. Тримач для рук та підніжки виготовлені з металевої трубки. Для вигот..

9840 грн
Гойдалка на пружині ЇЖАЧОК виготовлена відповідно з ...
Гойдалка на пружині ЇЖАЧОК виготовлена відповідно з ДСТУ. Гойдалка на пружині зовні нагадує іграшково-казкового їжачка. Тримач для рук та підніжки виготовлені з металевої труби. Для виготовле..

10260 грн
Гойдалка на пружині ЛАЙНЕР виготовлена відповідно з ...
Гойдалка на пружині ЛАЙНЕР виготовлена відповідно з ДСТУ. Гойдалка на пружині зовні нагадує іграшковий пароплав. Тримач для рук та підніжки виготовлені з металевої трубки. Для виготовлення го..

11100 грн
Гойдалка на пружині ГОРБОКОНИК виготовлена відповідн...
Гойдалка на пружині ГОРБОКОНИК виготовлена відповідно з ДСТУ. Гойдалка на пружині зовні нагадує казково-іграшкового коника. Тримач для рук та підніжки виготовлені з металевої трубки. Для виго..

13500 грн
Качалка на пружині виготовлена відповідно з ДСТУ. Го...
Качалка на пружині виготовлена відповідно з ДСТУ. Гойдалка на пружині зовні нагадує гойдалку-балансир, на кінцях якої знаходяться іграшкові коники. Пружини, на яких розгойдуються коники, одним..

13560 грн
Як порадувати діток і встановити балансир на пружи...
Як порадувати діток і встановити балансир на пружині "Немо" у своєму дворі? Дуже просто! ..

16740 грн
Гойдалка на пружині ГЕЛІКОПТЕР виготовлена відповідн...
Гойдалка на пружині ГЕЛІКОПТЕР виготовлена відповідно з ДСТУ. Гойдалка на пружині зовні нагадує іграшковий гелікоптер. Тримач для рук та підніжки виготовлені з металевої трубки. Для виготовле..

18000 грн
Гойдалка на пружині КВАДРО виготовлена відповідно з ...
Гойдалка на пружині КВАДРО виготовлена відповідно з ДСТУ. Гойдалка на пружині зовні нагадує іграшковий позашляховик. Тримач для рук та підніжки виготовлені з металевої трубки. Для виготовленн..
Показано 1 по 16 з 16 (Всього сторінок 1)
Гойдалки на пружині, гойдалки-балансири

Гойдалки на пружині і гойдалки балансир - улюблена розвага для малечі. Вони безпечні для використання дітьми, яких ще не можна допускати на інші дитячі атракціони. А ще подобаються малюкам через яскравий дизайн і привабливе сюжетне виконання конструкції. Гойдалки на пружині дарують дитині можливість покататися на автомобілі, осідлати коня, стати капітаном корабля, злетіти вгору на метелику, плисти по морю на дельфіні, стати пілотом вертольота, мчатися по лісу на колючому їжаку. Катаючись на таких яскравих гойдалках, можна придумувати казки, фантазувати, - так грати веселіше.

Якщо купити гойдалки на пружині і встановити їх на дитячому майданчику, у малюків з'явиться можливість виконувати легкі фізичні навантаження. Коник – гойдалка добре підходить для маленьких діток. Він навчить малюка тримати рівновагу, зміцнить м'язи спини і ніжок. Ручки також беру участь в процесі ігор на пружині, тому теж тренуються.

Ще один елемент дитячого майданчика для малюків - гойдалки балансир. Як і гойдалки на пружині, дитячі балансири можна сприймати, як спортивний снаряд. Щоб почати гойдатися, дитині потрібно докладати зусилля, відштовхуватися ніжками. Дитячі гойдалки – балансир зміцнюють м'язи ніжок, спинки, вчать утримувати рівновагу і тримати ритм.

Качалки на пружині від Happyplay

Дизайн балансирів різноманітний. Є гойдалки балансири на пружині або балках, з амортизаційними елементами і без них, з сидіннями, що мають спинки або без них. Сидіння конструкції можуть виконуватися у вигляді сюжетів, наприклад, є коник - гойдалка. Яскраві сидіння з зображенням скакунів привертають додаткову увагу малюків.

Особливості гойдалок Happyplay:

  1. Виконуються з екологічних та високоякісних матеріалів. Всі матеріали, в тому числі фарби і просочення, мають сертифікати якості. Матеріали перевірені і дозволені для використання в конструкціях, якими будуть користуватися маленькі діти.
  2. Міцні і довговічні. Коник - гойдалка, чи машинка на пружині – будь-яка конструкція ретельно шліфується, полірується і покривається фарбами і просоченнями, які додають виробу міцності, вологостійкості, антикорозійних властивостей.
  3. Мають захист від вандалів. Встановлюючи конструкцію на вуличній площадці, фахівці компанії бетонують її. Перенести дитячі гойдалки на інше місце неможливо. Кріплення захищені наконечниками, тому розкрутити елементи і розібрати гойдалки неспеціаліст не зможе.
  4. Гойдалки балансир ми додатково оснащуємо амортизаційними елементами, щоб зменшити ударне навантаження на малюка під час опускання гойдалок вниз і удару їх об землю. Навіть якщо малюк сильно розгойдається, він не травмується. Амортизація також дозволяє дитині легше підніматися вгору, його немов виштовхує пружинка. Таке балансування безпечніше і веселіше.

Гойдалки підбираються під вік дітей, враховується кут і нахил виробу, наявність спинок і допустиме навантаження. Тому перш ніж купити гойдалки, гірки, каруселі, автівки для дитячого майданчика, проконсультуйтеся з нашими фахівцями. Ми допоможемо зробити ідеальний вибір, відповімо на будь-які питання, щодо гойдалок для малюків, і проконсультуємо з приводу інших елементів для дитячого майданчика. Дзвоніть за телефонами на сайті або залиште повідомлення онлайн, скориставшись формою. Ми будемо раді допомогти вам.