Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Каруселі для дітей11520 грн
Карусель “Карапуз” торгової марки HAPPYPLAY виробниц...
Карусель “Карапуз” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" виготовлена відповідно з ДСТУ. Карусель являє собою круглу платформу з поручнями для штовхання навколо центральної вісі. Кару..

16920 грн
Карусель “Бамбіно” торгової марки HAPPYPLAY виробниц...
Карусель “Бамбіно” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" виготовлена відповідно з ДСТУ. Карусель являє собою круглу платформу з поперечними сидіннями та поручнями для штовхання навк..

18300 грн
Карусель велика “Коловерть” торгової марки HAPPYPLAY...
Карусель велика “Коловерть” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" виготовлена відповідно з ДСТУ. Карусель являє собою круглу платформу з трьома подвійними сидіннями навколо централь..

18300 грн
Карусель з колесом «Капітошка» виготовлена відповідн...
Карусель з колесом «Капітошка» виготовлена відповідно з ДСТУ. Карусель являє собою металеву конструкцію з трьома сидіннями навколо центральної вісі. Центральна вісь складається з металевого ..

19800 грн
Карусель з колесом «Круть-Верть» виготовлена відпові...
Карусель з колесом «Круть-Верть» виготовлена відповідно з ДСТУ. Карусель являє собою металеву конструкцію з чотирма сидіннями навколо центральної вісі. Центральна вісь складається з металево..

21300 грн
Карусель “Крученик” торгової марки HAPPYPLAY виробни...
Карусель “Крученик” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" виготовлена відповідно з ДСТУ. Карусель являє собою круглу платформу з колоподібним сидінням навколо центральної вісі. Карус..
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)
Каруселі

Каруселі для дитячих майданчиків

Яке найвеселіше заняття на дитячому майданчику? Звичайно, кружляти на каруселі! Дитячі ігри, карусель - невичерпне джерело радості, захоплених вересків і веселого сміху. Як здорово крутитися і як не хочеться зупинятися. Але карусель для дитячого майданчика - не тільки весела розвага, вона допомагає в психофізичному розвитку дітей:

 • тренує вестибулярний апарат;
 • покращує координацію рухів;
 • дає навантаження на різні групи м'язів;
 • вчить дітей концентрувати зусилля, щоб досягти результату;
 • вчить дітей дотримуватися основ безпеки на атракціоні (які їм розкажуть батьки).
 • сприяє соціалізації.

Дитячі каруселі допомагають малюкам зблизитися, вчать командній роботі. Разом грати веселіше і корисніше. Діти спілкуються, тренуються і розважаються. Карусель на дитячому майданчику необхідна, без неї він втратить частину чарівності і джерело веселощів.

Батьків, які вирішили купити карусель, хвилюють питання міцності і безпеки цього елемента ігрового майданчика. Happyplay карусель каталог містить вироби, які:

 1. Виготовлені відповідно до ДСТУ.
 2. Зроблені з екологічних і безпечних для здоров'я дітей матеріалів. Для каруселей використовується сосна, сертифікована фанера, високоякісний метал і пластик.
 3. Елементи шліфуються, ґрунтуються, покриваються фарбою або іншими покриттями. Дерев'яні елементи абсолютно гладкі, дітки не заженуть занози при дотику до них.
 4. Дерев'яні і фанерні елементи мають високоякісне лакофарбове покриття.
 5. Елементи конструкції покриваються антикорозійними і вологовідштовхувальними речовинами.
 6. Елементи кріплення захищені пластиковими заглушками. Вони виключають випадкове травмування дітей під час користування каруселлю і додатково виконують антивандальну функцію.
 7. Карусель для дитячого майданчика Happyplay оснащена поручнями, розробленими спеціально для дитячих ручок. Починаючи ігри, карусель розкручується малюками. Чим вища швидкість, тим важче втриматись. Наші поручні дуже зручні, оскільки товщина розрахована на дитячу руку, малюкам під час гри не буде важко за них триматись.
 8. Висота спинок сидінь каруселі розрахована на певний вік користувачів. Крісла зручні і надійно захищають малюків під час катання.

Купити дитячі каруселі від виробника

 1. Карусель каталог Happyplay містить багато моделей, але обираючи карусель, орієнтуйтеся на вік дітей, які будуть нею користуватися Happyplay пропонує моделі каруселей в залежності від віку. Заходьте на вкладку вподобаної моделі, щоб дізнатися з якого віку її рекомендують використовувати.
 2. Вирішіть, на скільки дітей повинна бути розрахована карусель. У Happyplay можна купити карусель, розраховані на 3, 4, 6, 9 місць.
 3. Визначтеся, чи потрібна вам монолітна спинка сидінь і монолітна основа каруселі. Якщо купуєте карусель для малюків, бажано віддати перевагу конструкціям з монолітними основами і максимально закритими сидіннями. Якщо дитячі каруселі планується купити для молодших школярів, то обирайте більш відкриті конструкції. Можна віддати перевагу стоячим каруселям. Школярам подобаються стоячі атракціони, вони дарують драйв і адреналін.
 4. Виріб повинен мати паспорт, відповідати ДСТУ, мати санітарно-гігієнічні висновки і сертифікат якості.

Компанія Happyplay пропонує каруселі, гірки, пісочниці, гойдалки для дітей, ціна на які повністю відповідає якості виконання конструкції. Ми пропонуємо реальні ціни на високоякісну продукцію, яка буде радувати малюків довгі роки.

Щоб отримати додаткову консультацію щодо обладнання для дитячих майданчиків, зателефонуйте за номерами на сайті або залиште онлайн-повідомлення. Ми будемо раді відповісти на питання, допомогти з вибором і оформити замовлення.