Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Паротяг для дитячого майданчика, літак, автівка36900 грн
Ігровий джип виготовлений відповідно з ДСТУ. Джип "...
Ігровий джип виготовлений відповідно з ДСТУ. Джип "Сафарі" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Стіни і капот джипу виготовлені із водостій..

37200 грн
Ігровий грузовичок виготовлений відповідно з ДСТУ. ...
Ігровий грузовичок виготовлений відповідно з ДСТУ. Грузовичок "Льова" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Стіни і капот грузовичка виготов..

45900 грн
Ігровий автомобіль виготовлений відповідно з ДСТУ. ...
Ігровий автомобіль виготовлений відповідно з ДСТУ. Автомобіль «Бібіп" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Стіни і капот автомобіля виготов..

48000 грн
Ігровий вагончик виготовлений відповідно з ДСТУ. Ва...
Ігровий вагончик виготовлений відповідно з ДСТУ. Вагон "Трамвайчик" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Стіни і дах вагону виготовлені із ..

52200 грн
Ігровий паротяг виготовлений відповідно з ДСТУ. Пар...
Ігровий паротяг виготовлений відповідно з ДСТУ. Паротяг "Чух-чух" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Стіни і дах паротягу виготовлені із ..

60000 грн
Ігровий автобус виготовлений відповідно з ДСТУ.< ...
Ігровий автобус виготовлений відповідно з ДСТУ.< p>Автобус «Богданчик" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Стіни, дах і капот автобу..

61800 грн
Ігровий гвинтокрил виготовлений відповідно з ДСТУ. ...
Ігровий гвинтокрил виготовлений відповідно з ДСТУ. Гвинтокрил "Вітряк" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Гвинтокрил розміщується на плат..

79200 грн
Ігровий паротяг виготовлений відповідно з ДСТУ. Пар...
Ігровий паротяг виготовлений відповідно з ДСТУ. Паротяг з вагончиком "Мандрівник" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років. Стіни і дах паротягу..
Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)
Автівки, паротяги, літаки

Зробіть дитячий майданчик цікавіше, додавши до нього сюжетні елементи. Паровозики, машинки, літаки привертають увагу малюків. У такому віці хочеться відчути, як це управляти транспортними засобами, нехай навіть іграшковими. Дитячі літаки допоможуть малятам відчути себе пілотами. Паровозики для дітей відкриють світ машиністів і провідників, а машинки - водіїв і пасажирів. Іграшкові транспортні засоби роблять гру реалістичнішою і допомагають розвивати фантазію. Діти пробують різні професії, навчаються основам комунікації, пізнають дорослий світ через ігри і елементи дитячого майданчика.

Літачок для дитячого майданчика, автівка, паротяг

Happyplay пропонує купити дитячий паровозик, машинку або літак не тільки заради сюжетних дитячих ігор. Наша продукція розроблена так, щоб сприяти фізичному розвитку малюків. Сюжетні елементи ми поєднуємо з гірками, підвісними містками, тунелями, дитячими скеледромами, металевими рукохідами. Ці додаткові елементи допомагають дитині, граючи, виконувати фізичні вправи, підвищувати здоров'я і зміцнювати імунітет. Такі паровозики, машинки, вертольоти цікавіше. Їх можна використовувати по-різному, вони дають простір фантазії і служать основою для різних ігор.

Сюжетні елементи для майданчиків користуються популярністю. Тому в деяких випадках батьки вирішують зробити дерев'яний паровозик або машинку своїми руками. Ми не радимо встановлювати на дитячий майданчик саморобні конструкції. Безпека дітей повинна бути на першому місці. При виробництві потрібно використовувати тільки сертифіковані матеріали, безпечні для дітей. Дитячі літаки, машинки, паровозики потрібно робити по перевіреним проектам. А збірка повинна виконуватися професіоналами, щоб під час експлуатації дитина не отримала травми. У домашніх умовах і своїми руками створити конструкцію абсолютно безпечну для дитини складно. Тому рекомендуємо вам довіритися професіоналам, які зробили і зібрали сотні проектів, мають знання і досвід в роботі з виробами, призначеними для дітей.

Як Happyplay забезпечує безпеку виробів:

  1. Виготовляємо сюжетні елементи для майданчиків тільки з екологічних та сертифікованих матеріалів.
  2. Продукція виробляється відповідно до ДСТУ.
  3. Дерев'яні частини виробу ретельно шліфуються і просочуються сертифікованими сумішами, щоб вони були ідеально гладкими (можливість того, що дитина зажене скалку, виключена) і не вбирали воду. Це підвищує безпечність і термін експлуатації.
  4. Конструкція не має гострих кутів, тому є травмобезпечною.
  5. Кріплення заховані під пластиковими наконечниками, щоб дитина часом не зачепилася і не травмувалася.
  6. Дерев'яний паровозик, машинка або літачок - всі вироби мають поручні, призначені для дитячих ручок, захисні перила і загородження. Захисні бар'єри спроектовані так, щоб уберегти дітей від травм і падінь, забезпечити безпечне пересування, а також дозволити батькам безперешкодно спостерігати за грою малят.
  7. Кожен виріб призначений для дітей певного віку, щоб забезпечити малюкам необхідну безпеку під час гри. Цю інформацію ми вказуємо на онлайн сторінках моделей виробів. Наприклад, паровозик для дітей «Чух-Чух» підходить для дітей від 3 років. Якщо дитині 2 роки, ми не рекомендуємо купувати паровозик «Чух-Чух» для дитячого майданчика. Зачекайте, поки малюк підросте і буде в цілковитій безпеці, граючись на ньому.

Happyplay пропонує широкий вибір елементів для дитячих майданчиків: автівки, літаки, гірки, каруселі, гойдалки, дитячі пісочниці і тд. Можна купити дитячий паровозик, вибрати з декількох моделей машин, замовити вертоліт, трамвайчик, вантажівку. Вибирайте «транспортний засіб», який сподобається малюкові. А ми гарантуємо, що будь-який виріб Happyplay безпечний і прослужить довго за рахунок використання якісних матеріалів, просочень, що підвищують термін експлуатації, антикорозійного покриття, антивандального захисту і грамотної установки. Для замовлення або консультації зв'яжіться з консультантами за телефонами на сайті або залишивши повідомлення онлайн. Ми будемо раді допомогти вам в будь-якому питанні.