Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Гірка "Сафарі"

19380 грн
Теги: гірка
Опис

Гірка виготовлена відповідно з ДСТУ.

Гірка «Сафарі» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 2-х років. Бічні елементи виготовлені у вигляді верблюда з водостійкої пофарбованої фанери товщиною 18 мм. Сходинки сходів виготовлені з водостійкої ламінованої фанери товщиною 18 мм. Висота спуску гірки 1000 мм.

Скат гірки виготовлений з суцільного листа нержавіючої сталі товщиною 1 мм і втоплений в пази бортів. Борти гірки виконані з водостійкої фанери товщиною 18 мм та з'єднані між собою металевими стяжками з труби перетином 40 х 25 мм. Гірка має стартову ділянку з металевою перекладиною перетином 26 мм, ділянку ковзання і ділянку гальмування. Усі деталі ретельно відшліфовані, заґрунтовані і пофарбовані професійной системой REMMERS в заводських умовах.

Матеріали з яких виготовлена гірка: водостійка фанера, склеєна клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою (замазкою або вставками) природних дефектів деревини; нержавіючий лист сталі; пластик - заглушки в місцях різьбових з'єднань (елементів фурнітури) для захисту від самовільного демонтажу обладнання, а також для забезпечення норм безпеки; металеві елементи покриті антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт (перекладини та каркас виробу);

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Гірка «Сафарі» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 2475 мм, ширина – 532 мм, висота – 1645 мм.

Специфікація
Габарити
Висота 1 645 мм
Довжина 2 475 мм
Ширина 532 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший