Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Ігровий будинок "Домовичок"

23400 грн
Опис

Ігровий будиночок виготовлений відповідно з ДСТУ.

Ігровий будиночок "Домовичок" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей дошкільного віку від 2-х років.

Стінки, підлога ігрового будиночка виготовлені з водостійкої фанери товщиною 18 мм із вирізами для вікон і дверей. Скати двосхилого даху виготовлені з водостійкої фанери товщиною 10 мм; сидіння і їх ребра жорсткості виготовлені з водостійкої фанери товщиною 18 мм; у середині будиночку також розміщений столик із водостійкої фанери товщиною 18 мм і з ніжками із труби діаметром 25 мм. Дах оснащений фанерними фронтонами товщиною 18 мм;

Матеріали з яких виготовлено обладнання: металеві елементи покриті антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт. Всі кріплення - оцинковані, кутники - закруглені, водостійка фанера 1 сорту, склеєна клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою (замазкою або вставками) природних дефектів деревини, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечу є неможливість демонтажу.

Ігровий будиночок "Домовичок" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 1750 мм, ширина – 1500 мм, висота – 1620 мм.

Специфікація
Габарити
Висота 1 620 мм
Довжина 1 750 мм
Ширина 1 500 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший