Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Ігровий комплекс "Брама"

37200 грн
Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

Дитячий ігровий комплекс «Брама» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 2 років.

Комплекс складається з двох платформ обладнаних двоскатним дахом із водостійкої фанери товщиною 18 мм з фронтонами із водостійкої фанери товщиною 10 мм. Платформи з’єднані між собою дугообразним містком з дошок. З обох боків місток обладнаний захисними перилами із металевої труби. Комплекс в становлюється на металевих опорах й обладнаний захисними перекладинами. Одна з платформ обладнана гіркою висотою спуску 1000 мм, виготовлену з нержавіючої сталі товщиною 1 мм з захисною поперечиною і бортиками висотою 100 мм. Ця ж платформа обладнана різнокольоровою рахівницею для навчання лічбі. До другої башти кріпляться сходи виготовлені з дошок з перилами із металевої труби та дугова драбина із металевої труби діаметром 25 мм. Підлога комплексу виготовлена із водостійкої фанери товщиною 18 мм.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, склеєна клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля. Всі дерев’яні та фанерні елементи мають декоротивно-захисне лако-фарбове покриття системою REMMERSімеччина), яка надійно захищає від природних впливів (вологості, перепадів температур, впливу ультрофиолету).

Спосіб встановлення забезпечу є неможливість демонтажу.

Дитячий ігровий комплекс «Брама» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 3110 мм, ширина – 2850 мм, висота – 2240 мм

Як потішити діток і замовити установку? Дуже просто!

Специфікація
Габарити
Висота 2 240 мм
Довжина 3 110 мм
Ширина 2 850 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший