Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Ігровий комплекс "Діброва"

125100 грн
Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

Дитячий ігровий комплекс «Діброва» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Майданчик складається з трьох башт, розташованих кутом, які спираються на дерев’яні бруси з твердих порід дерева 90 х 90 мм, що закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих “підп’ятників”, які запобігають псуванню деревини. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками. Платформи башт обладнані захисною огорожею з труби 32 мм.

До однієї платформи кріпляться дерев’яні сходи, металева драбина та металева лазака.

До другої платформи кріпляться два радіальни х підйоми і скеледром виготовлений із водостійкої фанери. Радіальний підйом, виконаний з металевого каркасу (труба 32 мм.) з прикріпленими до нього дерев’яними дошками (800 х 100 х 40 мм.) з твердих порід дерева. Підйом укомплектований тросом для тримання, діаметром 18 мм. Трос закріплений з обох кінців;

До третьої платформи кріпляться дугова драбина, гірка з нержавіючої сталі і гвинтова драбина. Драбина дугова, виконана з: каркасної труби діаметром 32 мм і металевих сходинок з труби 25 мм. Спуск гірки виготовлений з нержавіючої сталі, має захисну поперечину і бортики висотою 100 мм. Висота гірки 1200 мм. Драбина гвинтова, виконана з: каркасної труби діаметром 40 мм, труби для кріплення сходинок діаметр ом 32 мм, круглих сходинок з водостійкої фанери. Башти з’єднані радіальними мост ами, виконаними з металевого каркасу (труба діаметром 40 мм.) з прикріпленими до нього дерев’яними дошками з твердих порід дерева. У однієї башти чотирискатний дах з водостійкої фанери виготовлений у вигляді дубової гілки. у інших двох башт дах має чотири скати і виготовлений з водостійкої фанери 18мм.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля. Всі дерев’яні та фанерні елементи мають декоротивно-захисне лако-фарбове покриття системою REMMERSімеччина), яка надійно захищає від природних впливів (вологості, перепадів температур, впливу ультрофиолету).

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Дитячий ігровий комплекс «Діброва» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 3220 мм, ширина – 6130 мм, висота – 3220 мм.

Як потішити діток і замовити установку? Дуже просто!

Специфікація
Габарити
Висота 3 220 мм
Довжина 6 235 мм
Ширина 6 130 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший