Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Ігровий комплекс "Фортеця"

177300 грн
Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

Дитячий ігровий комплекс «Фортеця» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Комплекс складається з чотирьох платформ, дві з яких обладнані чотирьохскатним дахом із водостійкої фанери товщиною 18 мм, які спираються на дерев’яні бруси з твердих порід дерева 90 х 90 мм, що закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих “підп’ятників”, які запобігають псуванню деревини. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

До однієї платформи кріпиться гірка з нержавіючої сталі. Спуск гірки виготовлений з нержавіючої сталі, має захисну поперечину і бортики висотою 100 мм. Висота гірки 1200 мм.

До другої платформи кріпляться драбина дугова і драбина гвинтова. Драбина дугова, виконана: з каркасної труби діаметром 32 мм і металевих сходинок з труби 25 мм; Драбина гвинтова, виконана: з каркасної труби діаметром 40 мм, труби для кріплення сходинок діаметром 32 мм, круглих сходинок з водостійкої фанери.

До третьої платформи кріпиться гірка з нержавіючої сталі. Спуск гірки виготовлений з нержавіючої сталі, має захисну поперечину і бортики висотою 100 мм. Висота гірки 1200 мм.

До четвертої платформи кріпляться дерев’яні сходи.

Башти з’єднані між собою двома радіальними мостами виконаними з металевого каркасу (труба діаметром 40 мм.) з прикріпленими до нього дерев’яними дошками з твердих порід дерева та двома підвісними мостами.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля. Всі дерев’яні та фанерні елементи мають декоротивно-захисне лако-фарбове покриття системи REMMERSімеччина), яка надійно захищає від природних впливів (вологості, перепадів температур, впливу ультрофиолету).

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Дитячий ігровий комплекс «Фортеця» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 7215 мм, ширина – 4976 мм, висота – 3115 мм.

Як потішити діток і замовити установку? Дуже просто!

Специфікація
Габарити
Висота 3 115 мм
Довжина 7 215 мм
Ширина 4 976 мм
Відгуки (1)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший