Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Ігровий комплекс "Космічна станція"

164100 грн
Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

Дитячий ігровий комплекс «Космічна станція» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Комплекс складається з чотирьох башт, одна з яких складається з однієї великої і трьох менших платформ, а також нижньої платформи-сходинки. Усі башти спираються на дерев’яні бруси 90 х 90 мм, що закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих “підп’ятників”, які запобігають псуванню деревини.

Велика платформа зовні нагадує будиночок і обладнана двоскатним дахом і захисними огорожами з водостійкої фанери. До захисних огорож кріпляться декоративні елементи з водостійкої фанери. З трьох боків до цієї платформи кріпляться три менші платформи.

До однієї з менших платформ кріпляться вертикальні дерев’яні сходи і металева лазалка.

До другої меншої платформи кріпиться драбина гвинтова по якій також можна залізти і на третю платформу. Драбина гвинтова, виконана з: каркасної труби діаметром 40 мм, труби для кріплення сходинок діаметром 32 мм, круглих сходинок з водостійкої фанери.

До третьої меншої платформи кріпляться вертикальні дерев’яні сходи.

Малі платформи з’єднані з трьома баштами радіальними мостами виконаними з металевого каркасу (труба діаметром 40 мм.) з прикріпленими до нього дерев’яними дошками з твердих порід дерева.

До першої башти кріпиться радіальний підйом і похилі дерев’яні сходи. Знизу сходи кріпляться до платформи-сходинки. Радіальний підйом, виконаний з металевого каркасу (труба 32 мм.) з прикріпленими до нього дерев’яними дошками (800 х 100 х 40 мм.). Підйом укомплектований тросом для тримання, діаметром 18 мм. Трос закріплений з обох кінців;

До другої башти кріпляться драбина дугова і гірка з нержавіючої сталі. Драбина дугова, виконана з: каркасної труби діаметром 32 мм і металевих сходинок з труби 25 мм; Спуск гірки виготовлений з нержавіючої сталі, має захисну поперечину і бортики висотою 100 мм. Висота гірки 1200 мм.

До третьої башти кріпляться радіальний підйом і гірка з нержавіючої сталі.

Всі башти обладнані захисними бортиками з водостійкої фанери. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля. Всі дерев’яні та фанерні елементи мають декоротивно-захисне лако-фарбове покриття системою REMMERSімеччина), яка надійно захищає від природних впливів (вологості, перепадів температур, впливу ультрофиолету).

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Дитячий ігровий комплекс «Космічна станція» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 6270 мм, ширина – 6270 мм, висота – 2935 мм.

Як потішити діток і замовити установку? Дуже просто!

Специфікація
Габарити
Висота 2 935 мм
Довжина 6 270 мм
Ширина 6 270 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший