Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Ігровий комплекс "Мауглі"

174600 грн
Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

Дитячий ігровий комплекс «Мауглі» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Комплекс складається з трьох високих і однієї низької платформи, обладнаних декоративними дахами, які нагадують пальмове листя, із водостійкої фанери товщиною 18 мм, які спираються на дерев’яні бруси з твердих порід дерева 90х90 мм, що закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих “підп’ятників”, які запобігають псуванню деревини. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

До низької платформи кріпляться дерев’яні сходи. Ця платформа з’єднана з однією вищою платформою фігурним мостом виконаним з металевого каркасу (труба діаметром 40 мм.) з прикріпленими до нього дерев’яними дошками, а до іншої - сходами, які складаються з платформ до яких кріпиться труба для тримання руками, подібно до турника.

До другої платформи кріпляться металевий рукохід, що сполучає її з третьою високою платформою, та підвісний місток.

До третьої платформи кріпиться гірка з нержавіючої сталі. Спуск гірки виготовлений з нержавіючої сталі, має захисну поперечину і бортики висотою 100 мм. Висота гірки 1200 мм.

До четвертої платформи кріпиться радіальний підйом. Радіальний підйом, виконаний з металевого каркасу (труба 32 мм.) з прикріпленими до нього дерев’яними дошками (800 х 100 х 40 мм.) з твердих порід дерева, укомплектований тросом для тримання, діаметром 18 мм. Трос закріплений з обох кінців.

Між двома високими платформами також знаходиться міст до якого кріпиться металева драбина у вигляді труби. Башти обладнані дахами із водостійкої фанери у вигляді пальмових листків.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля. Всі дерев’яні та фанерні елементи мають декоротивно-захисне лако-фарбове покриття системою REMMERSімеччина), яка надійно захищає від природних впливів (вологості, перепадів температур, впливу ультрофиолету).

 

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Дитячий ігровий комплекс «Мауглі» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 7500 мм, ширина – 5580 мм, висота – 3200 мм.

Як потішити діток і замовити установку? Дуже просто!

Специфікація
Габарити
Висота 3 200 мм
Довжина 7 500 мм
Ширина 5 580 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший