Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Ігровий комплекс "Перелаз"

79800 грн
Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

Дитячий ігровий комплекс «Перелаз» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 2 років.

Дитячий ігровий комплекс «Перелаз» складається з чотирьох платформ різної висоти. Дві вищі платформи з’єднані між собою тонелем із дошок. Ці ж платформи також обладнані двоскатними дахами із водостійкої фанери товщиною 18 мм з фронтонами із водостійкої фанери товщиною 10 мм. Одна з цих платформ також оснащена гіркою висотою спуску 1000 мм виготовлену з нержавіючої сталі товщиною 1 мм з захисною поперечиною і бортиками висотою 100 мм. Дві нижчі платформи – з'єднані між собою підвісним містком із водостійкої фанери товщиною 18 мм та металевої труби діаметром 25 мм. Високі башти з’єднуються з меньшими двома похилими трапами зі східцями із водостійкої фанери товщиною 18 мм. Комплекс обладнаний захисними перекладинами із металевої труби та фігурною огорожею з водостійкої фанери. Зі сторони, куди виходить гірка, також знаходиться східця для того, щоб дитині було легше піднятися на платформу. Комплекс встановлюється на металевих опорах із профільної труби. Підлога комплексу виготовлена з водостійкої фанери товщиною 18 мм.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечу є неможливість демонтажу.

Дитячий ігровий комплекс «Перелаз» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - довжина - 4860 мм, ширина – 2400 мм, висота – 2240 мм

Як потішити діток і замовити установку? Дуже просто!

Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший