Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Ігровий комплекс "Ромчик"

35500 грн
Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

Дитячий ігровий комплекс «Ромчик» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 2 років.

Комплекс складається з двох платформ. Одна з них обладнана двоскатним дахом із водостійкої фанери товщиною 18 мм з фронтонами із водостійкої фанери товщиною 10 мм. Платформи з'єднані між собою вигнутим містком з дерев’яних дошок із захисними перилами з металевої труби. Платформа з дахом обладнана гіркою висотою спуску 1000 мм, виготовлену з нержавіючої сталі товщиною не меньше 1 мм з захисною поперечиною і бортиками висотою 100 мм та різнокольоровою рахівницею для навчання лічбі. Друга платформа обладнана сходами, зі східцями із дошок і перилами із металевої труби, та металевою дуговою драбиною із труби діаметром 25 мм. Встановлюється на металевих опорах. Комплекс обладнаний захисними перекладинами. Підлога комплексу виготовлена із водостійкої фанери товщиною 18 мм.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечу є неможливість демонтажу.

Дитячий ігровий комплекс «Ромчик» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 2995 мм, ширина – 2860 мм, висота – 2240 мм

Як потішити дитину і замовити установку? Дуже просто!

Специфікація
Габарити
Висота 2 240 мм
Довжина 2 995 мм
Ширина 2 860 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший