Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Ігровий комплекс "Скаут"

59100 грн
Опис

Комплекс виготовлено відповідно з ДСТУ.

Дитячий ігровий комплекс «Скаут» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 2 років.

Комплекс складається з двох платформ обладнаних двоск атним дахом із водостійкої фанери товщиною 18 мм з фронтонами із водостійкої фанери товщиною 10 мм, з'єднаних між собою вигнутим містком. Місток виготовлений з дерев’яних дошок і обладнаний перилами з металевої труби. Одна з платформ комбінованої висоти обладнана гіркою, висотою спуску 1000 мм, виготовлену з нержавіючої сталі товщиною не меньше 1 мм з захисною поперечиною і бортиками висотою 100 мм, а також сходами з захисними перилами. До цієї ж платформи також кріпиться міні-спорткомплекс, що складається з металевої шведської стінки, металевого рукоходу, до якого кріпляться мотузкова драбина та гімнастичні кільця. До другої башти кріпляться ще одна гірка висотою спуску 1000 мм виготовлена з нержавіючої сталі товщиною не меньше 1 мм з захисною поперечиною і бортиками висотою 100 мм. Також ця башта обладнана різнокольоровою рахівницею для навчання лічбі. Встановлюється на металевих опорах. Комплекс обладнаний захисними перекладинами. Підлога комплексу виготовлена із водостійкої фанери товщиною 18 мм.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля. Всі дерев’яні та фанерні елементи мають декоротивно-захисне лако-фарбове покриття системою REMMERSімеччина), яка надійно захищає від природних впливів (вологості, перепадів температур, впливу ультрофиолету).

Спосіб встановлення забезпечу є неможливість демонтажу.

Дитячий ігровий комплекс «Скаут» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 4568 мм, ширина – 3165 мм, висота – 2240 мм

Як потішити діток і замовити установку? Дуже просто!

Специфікація
Габарити
Висота 2 240 мм
Довжина 4 568 мм
Ширина 3 165 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший