Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Ігровий комплекс "Супутник"

152400 грн
Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

Дитячий ігровий комплекс «Супутник» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Комплекс складається з трьох башт, одна з яких складається з однієї великої і двох менших платформ, а також нижньої платформи-сходинки. Усі башти спираються на дерев’яні бруси 90 х 90 мм, що закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих “підп’ятників”, які запобігають псуванню деревини.

Велика платформа зовні нагадує будиночок і обладнана двоскатним дахом і захисними огорожами з водостійкої фанери. До захисних огорож кріпляться декоративні елементи з водостійкої фанери. З двох боків до цієї платформи кріпляться дві менші платформи.

До однієї з менших платформ кріпляться вертикальні дерев’яні сходи і гірка. Спуск гірки виготовлений з нержавіючої сталі, має захисну поперечину і бортики висотою 100 мм. Висота гірки 1200 мм.

До другої меншої платформи кріпиться драбина гвинтова і металева лазалка. Драбина гвинтова, виконана з: каркасної труби діаметром 40 мм, труби для кріплення сходинок діаметром 32 мм, круглих сходинок з водостійкої фанери.

Малі платформи з’єднані з двома баштами радіальними мостами виконаними з металевого каркасу (труба діаметром 40 мм) з прикріпленими до нього дерев’яними дошками.

До першої башти кріпляться похилі дерев’яні сходи. Знизу сходи кріпляться до платформи-сходинки.

До другої башти кріпляться драбина дугова і гірка з нержавіючої сталі. Драбина дугова, виконана з: каркасної труби діаметром 32 мм і металевих сходинок з труби 25 мм; Спуск гірки виготовлений з нержавіючої сталі, має захисну поперечину і бортики висотою 100 мм. Висота гірки 1200 мм.

Всі башти обладнані захисними бортиками з водостійкої фанери. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля. Всі дерев’яні та фанерні елементи мають декоротивно-захисне лако-фарбове покриття системою REMMERSімеччина), яка надійно захищає від природних впливів (вологості, перепадів температур, впливу ультрофиолету).

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Дитячий ігровий комплекс «Супутник" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 8520 мм, ширина – 4670 мм, висота – 2935 мм.

Як потішити діток і замовити установку? Дуже просто!

Специфікація
Габарити
Висота 2 935 мм
Довжина 8 520 мм
Ширина 4 670 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший