Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Ігровий комплекс "Посмішка"

104100 грн
Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

Дитячий ігровий комплекс «Посмішка» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Комплекс складається з шестигранної платформи, обладнаної шестискатним дахом, що прикрашений декоративними елементами із водостійкої фанери товщиною 18 мм. Дах спирається на дерев’яні бруси 90 х 90 мм, що закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих “підп’ятників”, які запобігають псуванню деревини. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

До платформи кріпляться дерев’яні сходи, гірка з нержавіючої сталі, металева драбина у вигляді труби і гвинтова драбина. Спуск гірки виготовлений з нержавіючої сталі, має захисну поперечину і бортики висотою 100 мм. Висота гірки 1400 мм. Драбина гвинтова, виконана: з каркасної труби діаметром 40 мм, труби для кріплення сходинок діаметром 32 мм, круглих сходинок з водостійкої фанери. Захисні бортики комплексу виготовлені з водостійкої фанери, і прикрашені декоративними елементами у вигляді усміхненого сонця.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля. Всі дерев’яні та фанерні елементи мають декоротивно-захисне лако-фарбове покриття системою REMMERSімеччина), яка надійно захищає від природних впливів (вологості, перепадів температур, впливу ультрофиолету).

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Дитячий ігровий комплекс «Посмішка" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 5252 мм, ширина – 4390 мм, висота – 3770 мм.

Як потішити діток і замовити установку? Дуже просто!

Специфікація
Габарити
Висота 3 770 мм
Довжина 5 252 мм
Ширина 4 390 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший