Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Ігровий комплекс "Високий замок"

155040 грн
Опис

Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.

Дитячий ігровий комплекс «Високий замок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.

Комплекс складається з чотирьох платформ, дві з яких обладнані чотирьохскатним дахом, а також міні-спорткомплексу, які спираються на дерев’яні бруси з твердих порід дерева 90 х 90 мм, що закріплюються у грунті за допомогою спеціальних нержавіючих металевих “підп’ятників”, які запобігають псуванню деревини. Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

До однієї платформи кріпиться металева лазалка, віконана з металевої труби діаметром 32 та 25 мм.

До другої платформи кріпиться радіальний підйом. Радіальний підйом, виконаний з металевого каркасу (труба 32 мм.) з прикріпленими до нього дерев’яними дошками (800 х 100 х 40 мм.) з твердих порід дерева. Підйом укомплектований тросом для тримання, діаметром 18 мм. Трос закріплений з обох кінців;

До третьої платформи кріпляться металева драбина, гірка з нержавіючої сталі і скеледром із водостійкої фанери. Спуск гірки виготовлений з нержавіючої сталі, має захисну поперечину і бортики висотою 100 мм. Висота гірки 1200 мм.

До четвертої платформи кріпиться гірка з нержавіючої сталі, дерев’яні сходи і міні-спорткомплекс, що складається горизонтальних і вертикальних металевих рукоходів і металевої лазалки.

Башти з’єднані між собою двома радіальними мостами виконаними з металевого каркасу (труба діаметром 40 мм.) з прикріпленими до нього дерев’яними дошками з твердих порід дерева та одним підвісним мостом.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних та твердих порід, піддана спеціальній обробці, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу (бетонування каркасу гірки, ігрових елементів та закладних опорних брусів).

Дитячий ігровий комплекс «Високий замок" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина – 7215 мм, ширина – 6865 мм, висота – 3115 мм.

Як потішити діток і замовити установку? Дуже просто!

Специфікація
Габарити
Висота 3 115 мм
Довжина 7 215 мм
Ширина 6 865 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший