Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Дитячі ігрові будиночки4860 грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик “Пікн...
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик “Пікнік” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років. Складається з круглого столу та двох різнобарвних сид..

6300 грн
.....
..

7200 грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик “Барв...
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик “Барвінок” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років. Складається з круглого столу та чотирьох різнобарвн..

7620 грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик з лав...
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик з лавочками “Доміно” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років. Складається з овального столу та двох різ..

9900 грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик з сті...
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик з стільчиками “Поляна” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років. Складається з круглого столу та п’яти с..

10440 грн
.....
..

14220 грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик з гри...
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ. Столик з грибочком “Мандри” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років. Складається з круглого столу та чотирьох ..

21300 грн
Будиночок виготовлений відповідно з ДСТУ. Будиночок...
Будиночок виготовлений відповідно з ДСТУ. Будиночок "Малятко" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей дошкільного віку від 2-х років. Несучі стовпи будиночку викон..

24600 грн
Ігровий будиночок виготовлений відповідно з ДСТУ. І...
Ігровий будиночок виготовлений відповідно з ДСТУ. Ігровий будиночок "Сонечко" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей дошкільного віку від 2-х років. Несучі стовпи..

25200 грн
Ігровий будиночок виготовлений відповідно з ДСТУ. І...
Ігровий будиночок виготовлений відповідно з ДСТУ. Ігровий будиночок "Домовичок" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей дошкільного віку від 2-х років. Стінки, під..

35100 грн
Ігровий будиночок виготовлений відповідно з ДСТУ. І...
Ігровий будиночок виготовлений відповідно з ДСТУ. Ігровий будиночок "Хатка" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей дошкільного віку від 2-х років. Стінки ігрового..
Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)
Ігрові будиночки

Дитячі ігрові будиночки користуються величезною популярністю у дітвори. Крихітні будиночки відповідають розмірам малюків, і діткам в них затишно. Ігровий будиночок захищає секрети, приховує таємниці і не пускає в дитячий світ дорослих.

Дитячі доміки - основа будь-якої гри. Капелька фантазії, і він стає замком, в якому живуть лицарі і принцеси. Всього секунду, і це не замок, а лікарня, де лікують поранених військових. Набридло грати в лікарню? Можна пограти в супергероїв, тоді ігровий будиночок для дітей перетворюється в секретну штаб-квартиру, де збираються Супермен, Залізна людина і Жінка-кішка.

Завдяки своїй універсальності будиночки для дітей користуються популярністю і у малюків, і у школярів. Вони виконують не тільки розважальну функцію. Будиночки захищають від негоди. Під дахом можна сховатися від дощу, а в спеку від пекучого сонця і не припиняти гру.

Ігрові будиночки для дітей

Вирішіть, чи повинен будиночок мати вікна, двері, підлогу або досить даху і стін. Виріб повинен бути схожим на справжній будинок?

Компанія Happyplay пропонує купити дитячі будиночки з дерева з вікнами, дверима, дахом і стелею. Коли діти грають в будинку, батьки не втрачають контроль над малюками. У стінах є віконця, через які видно, чим зайняті малюки. Ще кращий огляд батькам надають дитячі доміки з дерева з перфорованими стінами. У цих моделей немає дверей і вікон, стіни доходять не до стелі, а до середини конструкції, і мають отвори, через які видно, чим зайняті діти.

Подумайте про комплектацію будиночка лавочками і столиком. Будиночки для дітей нашого виробництва завжди комплектуються лавочками або стільчиками. А чи потрібен в будиночку стіл, вирішувати вам. На стіл зручно покласти іграшки та інші дрібниці, але він займає місце, якого у дитячих будиночках замало. Лавочки (стільчики) можна придбати окремо і поставити поруч з дитячим будиночком. Варіанти столиків дивіться на сайті. Щоб зробити простір біля будиночка цікавіше, можна додатково придбати місток або дерев'яну парасольку.

Визначившись з розмірами і необхідною комплектацією конструкції, можна купувати дитячі будиночки. Але не поспішайте. Конструкції, призначені для дітей, вимагають підвищеної уваги. Вони повинні бути функціональними, привабливими і безпечними.

В Happyplay можна купити дитячі ігрові будиночки з дерева, які будуть безпечними для дітей, тому що наші вироби:

  • Спроектовані і вироблені згідно з вимогами ДСТУ.
  • Для виробництва використовуються екологічні та високоякісні матеріали.
  • Всі матеріали, в тому числі фарби і просочення, сертифіковані.
  • Кріплення конструкції заховані під пластикові заглушки, щоб діти не могли ними травмуватися.
  • Всі кути закруглені, щоб діти не отримали випадкових травм.
  • Дитячі будиночки з дерева мають паспорт, санітарно-гігієнічні висновки, сертифікат якості.

Дитячі доміки Happyplay міцні та довговічні. Металеві елементи покриті антикорозійною фарбою, дерев'яні - водовідштовхувальним покриттям. У виробництві використовується водостійка фанера. Дах спроектований таким чином, щоб волога і сніг не скупчувалися на ньому і не руйнували конструкцію. Будиночок встановлюється з неможливістю демонтажу. Нижня частина конструкції заливається бетоном, що служить антивандальним захистом.

Щоб купити дитячі доміки з дерева, задати питання, проконсультувати з фахівцями з приводу матеріалів, розмірів, установки конструкції, чи дізнатися про другу продукцію (дитячі майданчики, ігрові комплекси, альтанки з дерева) телефонуйте за номерами телефонів, вказаними на сайті. Ви можете зв'язатися з консультантами Happyplay, використавши онлайн-форму на сайті. Ми завжди на зв'язку і готові дати розгорнуті відповіді на всі питання, які вас цікавлять.