Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Карусель велика "Коловерть"

16140 грн
Опис

Карусель велика “Коловерть” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" виготовлена відповідно з ДСТУ.

Карусель являє собою круглу платформу з трьома подвійними сидіннями навколо центральної вісі. Карусель складається з металевого каркасу: круглої основи для підлоги, центральної вісі з товстостінної труби та металевих поручнів. Шток виконаний з металевого круга. До складу каруселі входить закладна платформа з металевого листа. Підлога каруселі виконана з спеціальної протиковзкої вологостійкої ламінованої фанери товщиною 18мм. Карусель має три сидіння, виконаних з вологостійкої фанери товщиною 18 мм.

Всі болти та інші кріпильні елементи захищені щільно закритими антивандальними пластиковими заглушками. Всі металеві елементи мають антикорозійне захисне покриття. Всі дерев’яні та фанерні елементи мають декоротивно-захисне лако-фарбове покриття високої якості.

Карусель "Коловерть" розрахована на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, та може одночасно вміщувати до 9 дітей

Карусель “Коловерть” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 1830 мм, ширина – 1830 мм, висота – 790 мм

Специфікація
Габарити
Висота 790 см
Довжина 1 368 см
Ширина 1 368 см
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший