Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Карусель HAPPYPLAY "Крученик"

19060 грн
Опис

Карусель “Крученик” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" виготовлена відповідно з ДСТУ.

Карусель являє собою круглу платформу з колоподібним сидінням навколо центральної вісі. Карусель складається з металевого каркасу: круглої основи для підлоги, центральної вісі з товстостінної труби та металевого поручня. Шток, навколо якого на підшипниках обертається вісь, виконаний з металевого круга й кріпиться до закладої платформи з металевого листа. Зверху до штоку нерухомо закріплене кермо, виконане з металевої труби. Кермо дає можливість дитині, або кільком дітям власноруч керувати обертанням каруселі. Підлога каруселі виконана з спеціальної протиковзкої вологостійкої ламінованої фанери товщиною 18 мм. Карусель має колоподібне сидіння з вологостійкої фанери товщиною 18 мм.

Всі болти та інші кріпильні елементи захищені щільно закритими антивандальними пластиковими заглушками. Всі металеві елементи мають антикорозійне захисне покриття. Всі дерев’яні та фанерні елементи мають декоротивно-захисне лако-фарбове покриття високої якості.

Карусель "Крученик" розрахована на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, та може одночасно вміщувати до 6 дітей

Карусель “Крученик” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 1580 мм, ширина – 1580 мм, висота – 79 0мм

Специфікація
Габарити
Висота 800 мм
Довжина 1 580 мм
Ширина 1 580 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший