Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Карусель "Круть-Верть"

17800 грн
Опис

Карусель з колесом «Круть-Верть» виготовлена відповідно з ДСТУ.

Карусель являє собою металеву конструкцію з чотирма сидіннями навколо центральної вісі. Центральна вісь складається з металевого кола-підніжки й металевого кола – “керма”, які приєднані до осі чотирма перетинками. Центральна вісь з товстостінної труби. Шток, навколо якого обертається вісь, виконаний з металевого круга і приварений до закладної платформи з металевого листа. Сидіння каруселі виконані з вологостійкої ламінованої фанери товщиною 18 мм.

Всі болти та інші кріпильні елементи захищені щільно закритими антивандальними пластиковими заглушками. Всі металеві елементи мають антикорозійне захисне покриття. Всі дерев’яні та фанерні елементи мають декоративно-захисне лако-фарбове покриття високої якості.

Карусель "Круть-Верть" розрахована на дітей шкільного віку, та може одночасно вміщувати до 4 дітей. Не використовувати у дошкільних навчальних закладах.

Карусель “Круть -Верть” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 1900 мм, ширина - 1900 мм, висота - 940 мм.

Специфікація
Габарити
Висота 940 см
Довжина 1 900 см
Ширина 1 900 см
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший