Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Пісочниця "Човник"

12800 грн
Опис

Пісочниця виготовлен а відповідно з ДСТУ.

Пісочниця «Човник» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року.

Пісочниця виконана у вигляді човника з дерев'яної дошки товщиною 30 мм в кількості: 7 шт. (бічні), пов'язаних по кутах металевими кутниками, 2 шт. накривочних дощок; сидіння з водостійкої фанери товщиною 18 мм; декоративного вітрила із фанери товщиною 6 мм і дерев’яного брусу перерізом 90 мм х 90 мм. Накривочні дошки стикуються методом прямої накладки (впівдерева). Дерев'яні деталі ретельно відшліфовані, заґрунтовані і пофарбовані професійними фарбами в заводських умовах.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних порід, піддана спеціальній обробці і сушці до меблевої вологості 7 - 10 %, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, дерев’яний брус із твердих порід дерев, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечу є неможливість демонтажу.

Пісочниця «Човник» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 4060 мм, ширина – 1960 мм, висота – 2500 мм.

Специфікація
Габарити
Висота 2 500 мм
Довжина 4 060 мм
Ширина 1 960 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший