Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Пісочниця "Лего"

14880 грн
Опис

Пісочниця виготовлен а відповідно з ДСТУ.

Пісочниця «Лего» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року.

Пісочниця виконана з Пісочниця виконана з водостійкої фанери товщиною 18 мм в кількості: 4 шт. (бічні), пов'язаних по кутах металевими кутниками, і 4 шт. накривочних, які трансформуються із кришки в сидіння. Фанерні деталі ретельно відшліфовані, мають фрезовану кромку, заґрунтовані і пофарбовані професійними фарбами в заводських умовах.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля. Всі дерев’яні та фанерні елементи мають декоротивно-захисне лако-фарбове покриття системою REMMERSімеччина), яка надійно захищає від природних впливів (вологості, перепадів температур, впливу ультрофиолету).

Спосіб встановлення забезпечу є неможливість демонтажу.

Пісочниця «Лего» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 1840 мм, ширина – 1800 мм, висота – 320 мм.

Специфікація
Габарити
Висота 320 мм
Довжина 1 840 мм
Ширина 1 800 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший