Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Пісочниця з дахом "Васько"

13600 грн
Опис

Пісочниця виготовлен а відповідно з ДСТУ.

Пісочниця з зонтом «Грибочок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року.

Пісочниця виконана з дерев'яної дошки товщиною 30 мм в кількості: 5 шт. (бічні), пов'язаних по кутах металевими кутниками, і 5 шт. накривочних; і парасольки виготовленої з металевої труби діаметром 40 мм і водостійкої фанери товщиною 18 мм і столика виготовленого з водостійкої фанери товщиною 18 мм. Накривочні дошки стику ються методом прямої накладки (впівдерева). Дерев'яні деталі ретельно відшліфовані, заґрунтовані і пофарбовані професійними фарбами в заводських умовах.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, дерев’яний брус із твердих порід дерев, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечу є неможливість демонтажу.

Пісочниця з зонтом «Грибочок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 2585 мм, ширина – 2300 мм, висота – 2465 мм.

Специфікація
Габарити
Висота 1 575 мм
Довжина 1 800 мм
Ширина 1 380 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший