Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Пісочниця з зонтом "Грибочок"

28400 грн
Опис

Пісочниця виготовлен а відповідно з ДСТУ.

Пісочниця з зонтом «Грибочок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року.

Пісочниця виконана з дерев'яної дошки товщиною 30 мм в кількості: 5 шт. (бічні), пов'язаних по кутах металевими кутниками, і 5 шт. накривочних; і парасольки виготовленої з металевої труби діаметром 40 мм і водостійкої фанери товщиною 18 мм і столика виготовленого з водостійкої фанери товщиною 18 мм. Накривочні дошки стику ються методом прямої накладки (впівдерева). Дерев'яні деталі ретельно відшліфовані, заґрунтовані і пофарбовані професійними фарбами в заводських умовах.

Матеріали з яких виготовлено обладнання: дерев'яна дошка з деревини хвойних порід, піддана спеціальній обробці і сушці до меблевої вологості 7 - 10 %, металева труба покрита антикорозійною фарбою для зовнішніх робіт, водостійка фанера 1 сорту, виготовлена з шліфованого шпону твердих порід дерев підвищеної водостійкості, склеєного клеєм класу емісії Е1 з попередньою обробкою, металеві елементи, покриті порошковими фарбами, оцинковане кріплення, пластикові заглушки на місця різьбових з'єднань, професійна фарба для металу та дерева, безпечна для дітей та довкілля.

Спосіб встановлення забезпечу є неможливість демонтажу.

Пісочниця з зонтом «Грибочок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Розміри: довжина - 2585 мм, ширина – 2300 мм, висота – 2465 мм.

Специфікація
Габарити
Висота 2 465 мм
Довжина 2 585 мм
Ширина 2 300 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший