Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Проекти дитячих майданчиків90820 грн
Ігровий майданчик "Брама" у складі: -ігровий компл...
Ігровий майданчик "Брама" у складі: -ігровий комплекс "Брама" -гойдалка-балансир "Трембіта" -гойдалка металева подвійна на ланцюгах "Ладусі" -карусель велика "Коловерть" -пісочниця з кри..

119430 грн
Ігровий майданчик "Перелаз" у складі - ігровий комп...
Ігровий майданчик "Перелаз" у складі - ігровий комплекс "Перелаз" - гойдалка металева подвійна на ланцюгах "Ладусі" - карусель велика "Коловерть" - гойдалка на пружині "Харлей" - гойдалка..

160730 грн
Ігровий майданчик "Водограй" у складі ігровий компл...
Ігровий майданчик "Водограй" у складі ігровий комплекс "Водограй" гойдалка металева подвійна на ланцюгах "Ладуси" карусель велика "Коловерть" гойдалка балансир "Трембита" гойдалка на пруж..

168360 грн
Ігровий майданчик "Скаут" у складі - ігровий компле...
Ігровий майданчик "Скаут" у складі - ігровий комплекс "Скаут"-1 шт -гойдалка металева подвійна на ланцюгах "Ладусі" - 1шт -гойдалка-балансир "Трембіта" - 2 шт -пісочниця "П'ятко" - 1 шт -..

212310 грн
Ігровий майданчик "Фортеця" у складі: - ігровий ком...
Ігровий майданчик "Фортеця" у складі: - ігровий комплекс "Фортеця" - гойдалка металева на ланцюгах "Ладусі" - карусель велика "Коловерть" - гойдалка на пружині "Харлей" - гойдалка-баланси..

239750 грн
Дитячий майданчик "Посмішка" складається з: - ігров...
Дитячий майданчик "Посмішка" складається з: - ігровий комплекс "Посмішка" - 1 шт - гойдалка металева подвійна на ланцюгах "Ладусі"" - 1 шт - ігровий комплекс "Скаут" - 1 шт - карусель вели..

264944 грн
Ігровий майданчик "Водограй-2" у складі: -ігровий ...
Ігровий майданчик "Водограй-2" у складі: -ігровий комплекс "Брама" - 1 шт -гойдалка-балансир "Трембіта" - 2 шт -гойдалка металева подвійна на ланцюгах "Ладусі" - 2 шт -карусель велика "Ко..

419340 грн
Ігровий майданчик "Гулівер" На новому велетенському...
Ігровий майданчик "Гулівер" На новому велетенському дитячому ігровому майданчику "Гулівер" від Happyplay є місце для усіх! Іграшковий потяг умовно поділяє майданчик на дві зони: ігрову зону..
Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)
Проекти майданчиків

Плануєте облаштувати дитячий ігровий майданчик на прибудинковій території, в дитячому саду, парку? Вам знадобиться проект розміщення всіх конструкцій і елементів. Компанія Happyplay пропонує готові рішення для ігрових майданчиків. Наші фахівці розробили детальний і відмінно продуманий проект дитячого майданчика. Вам залишиться тільки зробити замовлення і дочекатися встановлення обладнання на своїй території.

Чому краще замовити готовий проект дитячого майданчика, а не створювати його з нуля?

  1. Готовий проект розроблений з урахуванням всіх вимог і норм ДСТУ. Враховується відстань між елементами майданчика, щоб перебування на кожному атракціоні було безпечним. Важливо передбачити всілякі небезпечні ситуації, які можуть виникнути, наприклад, якщо гойдалки розмістити близько до гірки. Устаткування встановлюється не тільки на безпечній відстані, а й відповідно до зон.
  2. Дитячий ігровий майданчик, проект якого розробили фахівці, грамотно поєднує популярні розваги та спортивне обладнання, щоб діти не тільки грали, але і отримували фізичне навантаження.
  3. Дитячі майданчики, проект яких створено нашими фахівцями, розраховані на дітей різного віку. Ми поєднали найпопулярніше обладнання, щоб ні малюкам, ні школярам не було нудно. Базовий проект дитячого майданчика включає пісочницю, гойдалки, карусель, гойдалку-балансир, гірку, перелаз і дві лавочки. На основі базової комплектації будуються інші проекти, в яких з'являється додаткове обладнання: драбинки, містки, гойдалки на пружині, будиночки, спортивні снаряди, такі елементи, як машинки, паровозики, кораблики. Проект доповнюється урнами, щоб ігровий майданчик завжди залишався чистим.
  4. Вам не потрібно шукати і купувати обладнання для майданчика у різних постачальників. Дитячий ігровий майданчик, проект якого ви замовляєте у нас, збирається і встановлюється фахівцями Happyplay. Ви економите час на пошук та встановлення конструкції. Замовивши у нас проект, ви отримуєте готовий встановлений дитячий майданчик і насолоджуєтеся результатом.
  5. Дитячі майданчики, проект яких ми вам пропонуємо, виглядають цілісно і привабливо. Всі елементи та обладнання ідеально поєднуються один з одним. Самостійно підбираючи обладнання та встановлюючи конструкції по частинам, ви втрачаєте суцільне бачення, тому дитячий ігровий майданчик не виглядає єдиним цілим.
  6. Ми можемо розробити індивідуальний проект майданчика на основі готових дитячих майданчиків і ваших уподобань. Включимо в проект обране вами обладнання, додамо до майданчика огорожу, альтанки, розважальні елементи. Ми готові до обговорення і пропозицій.

Проект дитячого спортивного майданчика від виробника

У Happyplay можна замовити проект спортивного майданчика. Розробимо проект для дитячого або дорослого майданчика. У нас великий вибір спортивних снарядів: турніки, бруси, рукохіди, лавочки для преса, тенісні столи, волейбольні стійки, баскетбольні кільця, також виробляємо дитячі ігрові будиночки. Є спортивне обладнання для маленьких спортсменів. Можемо розробити проект спортивного майданчика будь-якої складності і для будь-яких цілей, для дитячого саду, парку або прибудинкової території.

Ми гарантуємо якість не тільки проекту, але і устаткування, яке поставляємо. У виробництві конструкцій використовується деревина твердих порід, вологостійка фанера, високоякісний метал. Конструкції покриваються захисними составами, щоб уберегти метал від корозії, а дерево від впливу вологи. Конструкції не мають гострих кутів, тому травмобезпечні. Всі вироби мають сертифікати якості, безпечні і надійні.

Проконсультуватися з приводу проектів можна за телефонами на сайті. Щоб задати питання про конкретний ігровий майданчик, обговорити індивідуальні проекти, доставку і установку, телефонуйте або пишіть нам повідомлення онлайн. Ми завжди на зв'язку і готові допомогти.