Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Cпортивні комплекси для дітей1600 грн
Колода металева маленька С-61 виготовлена відповідно...
Колода металева маленька С-61 виготовлена відповідно з ДСТУ. Колода металева маленька С-61 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для ігрових фізичних вправ на відкритому..

2100 грн
Колода металева велика С-62 виготовлена відповідно з...
Колода металева велика С-62 виготовлена відповідно з ДСТУ. Колода металева велика С-62 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для ігрових фізичних вправ на відкритому пов..

2700 грн
Бруси маленькі С-100 виготовлені відповідно з ДСТУ. ...
Бруси маленькі С-100 виготовлені відповідно з ДСТУ. Бруси маленькі С-100 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначени для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під вико..

4300 грн
Колода дерев'яна С-80 виготовлена відповідно з ...
Колода дерев'яна С-80 виготовлена відповідно з ДСТУ. Колода дерев'яна С-80 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для ігрових фізичних вправ на відкритому повіт..

5500 грн
Грибочки С-111 виготовлені відповідно з ДСТУ. Грибо...
Грибочки С-111 виготовлені відповідно з ДСТУ. Грибочки С-111 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначені для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Грибочки С-111 скла..

7300 грн
М істок С-65 виготовлений відповідно з ДСТУ. Місток...
М істок С-65 виготовлений відповідно з ДСТУ. Місток С-65 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначений для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням вироб..

7300 грн
Павутина С-85 виготовлена відповідно з ДСТУ. Павути...
Павутина С-85 виготовлена відповідно з ДСТУ. Павутина С-85 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виро..

7700 грн
Баскетбольна стійка С-67 виготовлена відповідно з ДС...
Баскетбольна стійка С-67 виготовлена відповідно з ДСТУ. Баскетбольна стійка С-67 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. ..

7800 грн
Місток дуговий С-86 виготовлений відповідно з ДСТУ. ...
Місток дуговий С-86 виготовлений відповідно з ДСТУ. Місток дуговий С-86 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначен для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під викори..

9400 грн
Волейбольна стійка С-74 виготовлена відповідно з ДСТ...
Волейбольна стійка С-74 виготовлена відповідно з ДСТУ. Волейбольна стійка С-74 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. В..

9600 грн
Вертикальна поверхня виготовлена  з вологостій...
Вертикальна поверхня виготовлена  з вологостійкої фанери, покритої шаром ґрунту та фарби на водній основі з  додатковою обробкою торців фанери.   Опорні стійки виготовле..

9690 грн
Бруси С-83 виготовлені відповідно з ДСТУ. Бруси С-8...
Бруси С-83 виготовлені відповідно з ДСТУ. Бруси С-83 торгової марки HAPPYPLAY ®, виробництва ВО «Цвях» призначені для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виробу ро..

11200 грн
Турнік подвійний дерев'яний С-64 виготовлен від...
Турнік подвійний дерев'яний С-64 виготовлен відповідно з ДСТУ. Турнік подвійний дерев'яний С-64 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначений для ігрових фізичних впр..

11300 грн
Турнік подвійний С-63 виготовлений відповідно з ДСТ...
Турнік подвійний С-63 виготовлений відповідно з ДСТУ. Турнік подвійний С-63 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначений для виконання фізичних вправ на свіжому повітрі дл..

12100 грн
Гандбольні ворота С-66 виготовлені відповідно з ДСТУ...
Гандбольні ворота С-66 виготовлені відповідно з ДСТУ. Гандбольні ворота С-66 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначені для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Ган..

12920 грн
Баскетбольна стійка С-75 виготовлена відповідно з ДС...
Баскетбольна стійка С-75 виготовлена відповідно з ДСТУ. Баскетбольна стійка С-75 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. ..

12920 грн
Спортивний комплекс С-87 виготовлений відповідно з ...
Спортивний комплекс С-87 виготовлений відповідно з ДСТУ. Спортивний комплекс С-87 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначений для виконання фізичних вправ на свіжому пові..

12920 грн
Стінка С-115 виготовлена відповідно з ДСТУ. Стінка ...
Стінка С-115 виготовлена відповідно з ДСТУ. Стінка С-115 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначени для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виробу..

13300 грн
Бруси великі С-99 виготовлені відповідно з ДСТУ. Бр...
Бруси великі С-99 виготовлені відповідно з ДСТУ. Бруси великі С-99 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначени для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використан..

13400 грн
Спортивний комплекс С-77 виготовлений відповідно з Д...
Спортивний комплекс С-77 виготовлений відповідно з ДСТУ. Спортивний комплекс С-77 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначен для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. ..

13400 грн
Турнік С-107 виготовлен відповідно з ДСТУ. Турнік С...
Турнік С-107 виготовлен відповідно з ДСТУ. Турнік С-107 торгової марки HAPPYPLAY ®, виробництва ВО «Цвях» призначен для виконання фізичних вправ на свіжому повітрі для зміцнення м'язів с..
Показано 1 по 21 з 50 (Всього сторінок 3)
Спортивні комплекси

Спорт-це підтягнуте, здорове тіло і прекрасне самопочуття. Дитячі спортивні комплекси для вулиці допоможуть зробити спорт частиною повсякденного життя. Happyplay пропонує широкий вибір устаткування, а ви можете вибрати спортивні снаряди, які вам до душі. У нас ви можете купити дитячий спортивний комплекс або комплекс для дорослих. Ми пропонуємо придбати окреме дитяче обладнання: містки, рукохіди, турніки, тунелі, лабіринти, грибочки для стрибків; а також спортивні комплекси, спеціально створені для маленьких спортсменів. Наприклад, спортивний комплекс для дітей «Лучник». Він включає яскраві дошки-мішені, нахили з канатом, баскетбольні кільця, дошки для преса, похилі дошки. Комплекс виглядає яскраво і вигідно відрізняється від традиційних спортивних комплексів. Дітям сподобається на ньому займатися. Вони не будуть сприймати спорт, як обов'язок, а відчують спортивний дух і азарт гри.

Купити дитячий спортивний комплекс

У Happyplay можна купити дитячий спортивний куточок і будь-яке додаткове спортивне обладнання. Вибирайте з комплексів, представлених на сайті, або створюйте свою спортивну площадку, включивши в неї обладнання, яке сподобається дітям. Можна додати до комплексу гімнастичні кільця, секції брус, канати, баскетбольне кільце, гандбольні ворота, волейбольні стійки. Продумайте, якими видами спорту подобається займатися дітям, в які ігри вони люблять грати і, відштовхуючись від цього, плануйте обладнання для спортивного майданчика.

Ми спеціалізуємося не тільки на дитячому спортивному обладнанні. У нас є спортивні снаряди для дорослих: бруси, турніки для широкого і вузького хвата, лавки для преса, тенісні столи, стійки для баскетбольного кільця зі щитом, також лавочки та столики для дитячого майданчика. Можна придбати обладнання окремо або об’єднане у спортивний комплекс. Займайтеся і подавайте приклад дітям, тоді у них буде прагнення відвідувати дитячі спортивні комплекси для вулиці.

Бути спортивним - це модно. Навіть уперті підлітки із задоволенням займаються, намагаючись домогтися спортивної форми і досягти помітних результатів. Потреба в спортивних комплексах зросла. У Happyplay можна придбати дитячий спортивний куточок і комплекс для багатоквартирного будинку, дитячого садка, школи, навчального закладу, дачі. Якщо у вас і ваших малюків є бажання подружитися зі спортом, бути здоровими, підвищити витривалість, створити красиве тіло і зняти стрес, граючи в баскетбол, теніс, волейбол, тоді звертайтеся в Happyplay.

Ми гарантуємо, що будь-який наш дитячий спортивний куточок для дітей безпечний, надійний, має великий термін експлуатації:

  • Всі вироби відповідають вимогам ДСТУ.
  • Дитячий спортивний комплекс виготовляється з високоякісних і екологічних матеріалів. Всі матеріали, аж до фарб і просочень, мають сертифікати, що підтверджують їх безпеку для дитячого організму.
  • Будь-який спортивний куточок для дітей має санітарно-гігієнічні висновки, паспорт, сертифікат якості.
  • Вироби мають антикорозійне покриття, дерев'яні частини комплексів захищені покриттями від вологи і перепадів температур.
  • Кріплення спортивних комплексів заховані під пластиковими ковпачками. Такий захист гарантує, що ні дитина, ні дорослий не травмується, зачепившись або вдарившись об кріплення. Також ковпачки виконують антивандальную функцію.
  • Дитячий спортивний комплекс для багатоквартирного будинку, навчального закладу або дитячого садка встановлюється професіоналами з виключенням можливості демонтажу.

Якщо ви хочете отримати консультацію щодо складу, використання, установки або покупки спортивних комплексів або дитячих ігрових майданчиків, телефонуйте за телефонами на сайті. Ви можете написати консультантам Happyplay, залишивши онлайн-повідомлення через форму на сайті. Ми відкриті для діалогу і готові допомогти у вирішенні будь-якого питання.