Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Спортивний комплекс "Лучник"

48640 грн
Опис

Спортивний комплекс «Лучник» N-302 виготовлений відповідно з ДСТУ.

Спортивний комплекс «Лучник» N-302 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначен для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виробу розуміється застосування виробу на відкритому повітрі, колом осіб в кількості відповідно до наявних на виробі місць.

Спортивний комплекс «Лучник» N-302 складається з дерев'яних брусів (90 х 90 мм, покритих захисним грунтом та емалью для зовнішних робіт), перемичок з труби металевої (Ø 33 мм), подвійной решітки (з труби металевої Ø 33 мм), дошки-мішені, похилої дошки, дошкі закладної, нахила з канатом, баскетбольного кільця металевого, верхніх елементів з труби металевої (Ø 33 мм), дошки для пресу, які кріпяться болтами до металевих пластин, що приварені до опор.

Весь виріб має антикорозійне захисне покриття, металеві частини пофарбовані стійкою порошковою фарбою. Використовується вологостійка фанера вищого готунку товщиною 18 мм.

Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

Спортивний комплекс «Лучник» N-302 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Розміри: довжина - 3430 мм, ширина – 1500 мм, висота – 1800 мм.

Специфікація
Габарити
Висота 1 800 мм
Довжина 3 430 мм
Ширина 1 500 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший