Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Спортивний комплекс С-71

54910 грн
Опис

Спортивний комплекс С-71 виготовлений відповідно з ДСТУ.

Спортивний комплекс С-71 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначен для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виробу розуміється застосування виробу на відкритому повітрі, колом осіб в кількості відповідно до наявних на виробі місць.

Спортивний комплекс С-71 торгової марки HAPPYPLAY®, складається з дерев'яних брусів (90 х 90 мм, покритих захисним грунтом та емалью для зовнішних робіт), перемичок з труби металевої (Ø 33 мм), накладної сходинки, кілець гімнастичних, дошки для пресу, драбини металевої (Ø 33 мм), верхніх елементів з труби металевої (Ø 26 мм), рукохода великого (Ø 33 мм), секції брус (Ø 33 мм), які кріпяться болтами до металевих пластин, що приварені до опор.

Весь виріб має антикорозійне захисне покриття, металеві частини пофарбовані стійкою порошковою фарбою. Використовується вологостійка фанера вищого готунку товщиною 18 мм.

Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

Спортивний комплекс С-71 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Розміри: довжина - 6065 мм, ширина – 2450 мм, висота – 2500 мм.

Специфікація
Габарити
Висота 2 500 мм
Довжина 6 065 мм
Ширина 2 450 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший