Додатково можемо размістити логотип підприємства спонсора на замовленій продукції

Спортивний комплекс С-94

45220 грн
Опис

Спортивний комплекс С- 94 виготовлен відповідно з ДСТУ.

Спортивний комплекс С- 94 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначен для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Під використанням виробу розуміється застосування виробу на відкритому повітрі, колом осіб в кількості відповідно до наявних на виробі місць.

Спортивний комплекс С-94 складається з драбин металевих, перемичок з труби металевої (Ø 33 мм), турніка, дошки похилої, лави для пресу, секції брус, які кріпяться болтами до металевих пластин, що приварені до опор та гімнастичних кілець, каната. Комплекс має гойдалку одинарну, яка кріпиться до балки металевої (60 х 40 мм). Підвіси виконано на ланцюгах. У верхні частини підвісів вмонтовані підшипники закритого типу. Сидіння виконано з вологостійкої фанери товщиною 18 мм. зі спинкою з металевої круглої труби (Ø 21 мм).

Також комплекс має баскетбольне кільце з щитом.

Весь виріб має антикорозійне захисне покриття, металеві частини пофарбовані стійкою порошковою фарбою. Використовується вологостійка фанера вищого готунку товщиною 18 мм.

Всі болтові з’єднання захищені пластиковими стаканами та ковпачками.

Спортивний комплекс С-94 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» має паспорт виробу, сертифікат якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Спосіб встановлення забезпечує неможливість демонтажу.

Розміри: довжина - 3745 мм, ширина – 3975 мм, висота – 2350 мм.

Специфікація
Габарити
Висота 2 350 мм
Довжина 3 745 мм
Ширина 3 975 мм
Відгуки (0)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший